שחקנית חדשה בעולם הסלולר
טוב, לא בדיוק אך איחוד הכוחות בין מוטורולה לגוגל יגרום לשינויים לא פשוטים בשוק העצבני שלנו. אמנם עוד לא נסגר הכל סופית, אך כאשר גוגל תהיה בעלת מוטורולה, אפשר לצפות לשינויים בתחום מערכת האנדרואיד וההתייחסות של גוגל כלפי שאר היצרניות, זאת למרות שהיא הקפידה לומר כי “לא יישתנה דבר”. האמנם?

אפל מסתבכת
תביעות מימין ומשמאל בין שחקני עולם הסלולר גורמות לעורכי הדין להיות אקסטרה יצירתיים, כמו במקרה של אפל נגד סמסונג והצגת ראיות שמעוותות את המציאות.

היו שלום

WebOS, הסוף
ביום שבו HP השיקה את מכשיר ה-Pre3, הודיעה החברה כי היא יוצאת מעסקי התוכנה. מערכת ה-WebOS של פאלם, למרות אהבת המשתמשים אותה, מתבררת כלא רווחית לחברה ולאחר שנה בדיוק החברה החליטה לומר לה שלום.

סימביאן הדור הבא
נוקיה משיקה השבוע את הסימביאן אנה למכשירי Symbian3 וגם בעלי N8 קיבלו גרסה לא רשמית של הגרסה הבאה.

לקבל יותר בפחות
סוני הוזילה בסופ"ש האחרון את מחירי הפלייסטיישן 3 וגם הכריזה על קונסולה ניידת חדשה ומוזלת. הצרכנים רצים לחנויות.

בוקסי בוקס, גם בישראל

גם לנו יש סטרימר
חברת בוקסי הישראלית השיקה גם אצלנו את נגן הסטירמר שלה, הבוקסי בוקס המעוצב והמגניב. עוד מוצר שהושק השבוע הוא ה-Eee Pad Slider, הטאבלט החדש של אסוס עם מקלדת נשלפת מלאה.

שמועות השבוע
את השמועות שלנו אנחנו אוהבים עם תמונות, והנה מקבץ לא קטן של שמועות על מכשירים חדשים שצפויים להגיע ובראשם, ה-Nexus Prime עם גרסת האנדרואיד החדשה.

 

השבוע בסלולר
ההשקה המעניינת ביותר השבוע היא דווקא עבור רום שהצליח הרבה מעבר ממה שחשבנו. אם אתם בעלי מכשיר אנדרואיד אם וודאי שמעתם על MIUI, הרום שמצליח לכבוש בסערה במיוחד בשוק האסייתי אבל לא רק, והוא צובר במהרה מעריצים נוספים שגם ירוצו לרכוש את המכשיר החדש שהחברה השיקה.

עוד השבוע
מיקרוסופט מכינה את הקרקע ל-Windows 8, גוגל פותחת את המשחקייה, והשועל חוגג יומהולדת 6.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.