סוני הכריזה השבוע כי היא מורידה את מחירי ה-PlayStation 3, קונסולת המשחקים שלה ב-$50 לכל הדגמים. המחיר ההתחלתי יעמוד על $250 לדגם ה-160GB ועד $300 לדגם ה-320GB זאת עוד הרבה לפני תקופת החגים הנוצריים, כשהמחירים יורדים כבר עכשיו בכל העולם.

התחרות מול מיקרוסופט ונינטנדו עושה את שלה וסוני נמצאת בלחץ. אמנם הקונסולה החדשה של נינטנדו עוד רחוקה מאיתנו אך המחיר של הישנה מפתה את הצרכנים ($150), ובמקביל מיקרוסופט מוכרת את ה-Xbox בבאנדל עם הקינקט במחירים של $200 עד $300 כך שסוני מעוניינת להיות יותר אטרקטיבית במלחמה על הצרכן.

עוד הכריזה סוני על קונסולת PSP מוזלת, במחיר של €99 (כ-$140) ומייעדת אותה לשוק האירופאי, לפחות לעת עתה. הקונסולה החדשה מדגם PSP E-1000 מחסירה בתקשורת ה-WiFi אך מקבלת עיצוב דקיק יותר. סוני מתכננת גם מגוון משחקים שיגיעו יחד עם הקונסולה בסתיו הקרוב ובניהם Fifa 2012, EyePet ועוד במחיר של €9.99 כל אחד.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.