פרסמו אצלנו

TGspot, או בשמו המלא The Gadget Spot, הינו מגזין הטכנולוגיה והגאדג'טים המוביל ברשת כבר מעל 10 שנים.

בזכות המקצועיות
האתר מעדכן Online על חדשות והתרחשויות מרחבי העולם בתחומי הגאדג'טים והטכנולוגיה השונים (ניידים, סלולר, גיימרים, צילום, אפליקציות ורשת, תהליכים בשוק הטכנולוגיה ועוד). כמו כן, מבצע האתר ביקורות וסקירות למגוון מוצרים, אפליקציות, מדיה, וסיקורים מעמיקים בתחום הסלולר והגאדג'טים. האתר נחשב למוביל בתחומו ולמקור חדשות גדול ועצמאי לכל תחומי הטכנולוגיה והטרנדים החמים ברשת.

האתר מציע למנהלי שיווק חבילות פרסום משתלמות המתאימות בדיוק לצרכים שלכם. מדוע לפרסם דווקא אצלנו? תנו לנתונים לדבר בעד עצמם:

בזכות התפוצה
TGspot פעיל בכל הרשתות החברתיות ומורכב מצוות כתבים מנוסה המתעדכן מכל הנעשה בעולם מדי יום. במהלך חודש ישנן מעל למיליון וחצי צפיות באתר, קהילה של 23,000 גולשים בעמוד הפייסבוק, וקהילת נמענים המקבלים ניוזלטר יומי עם מיטב הכתבות של יום האתמול.

בזכות הגולשים
‫הגולשים באתר הינם צרכנים טכנולוגים אשר מתעניינים בעולם הגאדג'טים ומתעדכנים לפחות פעם ביום ‫בכתבות השונות. כ-60%  מהגולשים הינם בני 18-35 (זאת על סמך נתוני עמוד facebook של האתר). בנוסף לאתר ישנו ‫קהל רב של גולשים מזדמנים, זאת עקב חשיפה של מעל 40%  למנוע החיפוש גוגל.

בזכות שיתופי הפעולה
אתרי טכנולוגיה גדולים, מבוססים ומוכרים רואים בנו מקור מצויין לידיעות בתחום, ואתרים כמו נקסטר מבית Mako ואתר הטכנולוגיה של דה-מארקר מפרסמים לא פעם כתבות שונות מאת כתבי האתר.

חליפה התפורה בדיוק במידות שלכם
אנו ב-TGspot, מאמינים כי לכל מפרסם צרכים שונים ועל כן יש לתפור לכל לקוח את חליפת הפרסום המתאימה בדיוק עבורו. מנסיוננו ומהיכרות מעמיקה עם קהלי היעד שלנו, אנו מציעים

מספר אפשרויות הפצה ופרסום:

  • באנרים המפורסמים בשטחי האתר, במחירים אטרקטיביים על בסיס שבועי או חודשי ביחס קליקים גבוה וכן במספר מיקומים שונים באתר. בנוסף ניתן לקחת חסויות על ערוץ ייעודי באתר או על סדרת כתבות.
  • פעילויות גולשים – פרסום משולב עם פעילות אקטיבית זה שם המשחק: אנו ב-TGspot מאמינים כי צריך לספק הן לגולש והן למפרסם ערך מוסף. ניתן להפעיל את הגולשים באמצעות סקר/שאלון והגרלה נושאת פרסים זאת בשילוב הרשתות החברתיות.
  • כתבה מקודמת: מעוניינים שכתבה אודות המוצר שלכם תופיע בראש עמוד הבית? רוצים לייצר שיח אודותכם ברשת וברשתות החברתיות? צוות הכותבים המיומן שלנו ישמח לסקור את השירות / המוצר שלכם ונדאג להפיץ ולקדם את הכתבה במגוון אמצעים.

אין סיבה להתלבט! מלאו את פרטיכם כאן ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית.