מחשב טאבלט נוסף לחברת Asus בישראל, ה-Eee Pad Slider SL101 המשלב מקלדת נשלפת בסליידר ומסך מגע 10.1 אינצ' על מעבד ה-Tegra 2.

זהו מקבילו של ה-Eee Pad Transformar שהושק לאחרונה בישראל ושניהם חולקים מפרט דומה אך ה-Slider מוסיף גם מקלדת מלאה הנשלפת החוצה וגם קצת במשקל (886 ג'). למרות המקלדת, עוביו של הטאבלט יעמוד על 1.7 ס”מ בלבד והוא מכיל בתוכו את מעעבד כפול הליבה מסוג Tegra 2 הפועל על 1GHz, מסך המגע 10.1 אינצ' ברזולוציה 1280×800 מסוג IPS Capacitive וזיכרון 1GB RAM. לצרכי הצילום תמצאו מצלמה אחורית (5MP) וקדמית (2MP)  ואפשרות לחיבור למסך חיצוני באמצעות miniHDMI וכמובן, USB OTG לחיבור התקני USB שונים כגון כונני אחסון ומקלדת או עכבר.

הטאבלט מושק בימים אלה גם בעולם, ומגיע עם גרסת האנדרואיד Honeycomb 3.1. כשהמשווק המקומי מבטיח כי תשוחרר גם גרסה 3.2 בשבועות הקרובים.

מחירו יעמוד על 2,699, כ-150 ש”ח יותר מה-Transformer, ובמחיר זהה ל-Xoom, אך כולם עדיין יקרים יותר מה-iPad גם אחרי העלאת המחירים בישראל.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.