בלוג הטכנולוגיה Engadget חושף תמונות ראשונות של ה-Droid HD, מכשיר שטרם הוכרז מבית מטורולה ובהתאם לטרנד המסכים הענקיים גם הוא מצויד במסך בגודל 4.5-אינצ'. בתמונות ניתן לראות את המכשיר החדש לצד ה-Droid Bionic שתמונות אודתיו כבר דלפו בעבר.

מפרט המכשיר החדש כולל: מסר בגודל 4.5-אינצ' בעל רזולוציה של 1280×720, מצלמת 8-מגהפיקסל בעל יכולת צילום ווידאו ברזולוציה של 1080P ומצלמה קדמית לביצוע שיחות ווידאו. המכשיר מצויד במעבד של TI כפול ליבה במהירות 1GHz וזיכרון RAM בנפח של 1GB.
בצידי המכשיר ניתן למצוא יציאת microUSB ו-HDMI וכניסה לכרטיס זיכרון וכרטיס SIM, מה שמעיד כנראה שמדובר בטלפון "עולמי" שכן, סדרת ה-Droid מיועדת לשיווק ברשת הסלולר Verizon המסתמכת על טכנולוגיית CDMA.

מהתמונות ניתן לראות כי מדובר במכשיר גדול אך דק יחסית וייתכן כי הוא דק כמעט כמו הסמסונג גלקסי אס 2. מדובר בהחלט במכשיר מעניין ואם ההשערות בנוגע לגודל לרזולוציית המסך נכונות נראה כי מדבר בעל מכשיר האנדרואיד בעל המסך החד ביותר. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.