אז יש לכם את מכשיר ה-N8 ואתם ממתינים בקוצר רוח לגרסת העדכון הגדולה, Symbian Belle? הנה ההזדמנות שלכם ליהנות לפני כולם. העדכון שקהילת הסימביאן מצפה לו, מצא את עצמו מתגלגל ברשת עוד לפני ההכרזה הרשמית, ומשתמשים מפורום של האתר Daily Mobile הצליחו להשיג וגם להפיץ לעולם את הבשורה.

כך נראה כי זהו העדכון הרשמי שצפוי לצאת אחרי גרסת ה-Symbian Anna שהבטיחה נוקיה לשחרר. בינתיים אתר zomgitscj מדווח כי העדכון Anna  כבר זמין ב-NAVFIRM, יישום הלא רשמי להורדת רומים למכשירי נוקיה, כך שזה אכן עניין של זמן עד אשר נוקיה תשחרר את העדכון רשמית להתקנה אוטומטית.

כזכור, מערכת הסימביאן בגרסתה החדשה כוללת עדכון גדול לממשק המשתמש כשבניהם אייקונים חדשים, הזנת טקסט משופרת, חווית גלישה מהירה יותר באינטרנט עם עיצוב מחדש של הדפדפן, עדכון של תוכנת המפות Ovi Maps וכלים נוספים למשתמשים ארגוניים. סרטון עם העדכון החדש שהופץ בתחילת החודש פה בהמשך.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.