הסטרימר של חברת Boxee הישראלית הושק היום ברשת באג בשיתוף פעולה של ניופאן ומסכי טושיבה.

נגן המדיה של בוקסי מחבר את עולם האינטרנט לטלוויזיה ומאפשר ניגון וגישה לאלפי תכני וידאו ומוזיקה ברשת. הנגן מתחבר לכל טלוויזיה ומאפשר לנגן וידאו ותכנים ישירות מהרשת, מהכונן החיצוני ומהמחשב ברשת, אך בזה לא תם יכולתו. הבוקסי מסוגל לאתר תכנים חוקיים ברשת, כמו לדוגמה סדרות וסרטים שניתנים לצפייה מאתרים בעולם (CNN, MTV, YouTube) וגם מאתרים בארץ (HOT, YES, קשת, רשת) ומציג אותם ברשימת מסודרת לצפייה ישירה. בישראל, לא נזכה לכל האפשרויות של הנגן כמו החיבור לרשת Netflix האמריקאית, אולם בבוקסי מבטיחים כי מספר התכנים הזמין ברשת גדל בכל יום.

הנגן מעוצב בצורת קובייה שקועה, ומידותיו קטנות יחסית. הוא מגיע עם שלט שגם הוא בעל עיצוב שונה מהמוכר עם מקלדת אותיות מלאה, וממשק משתמש המבוסס על תוכנת ה-Boxee המוכרת, אך עם התאמות לנגן. תוכל להתחבר אליו בחיבור USB או דרך הרשת, לצפות בתכני HD 1080 ולהאזין לסרט בסאונד 5.1. למכשיר גם גישה לתחנות רדיו, דפדפן מובנה, קורא RSS ונגן מדיה עשיר התומך בכתוביות בעברית. ישנה חנות אפליקציות להרחבת היכולות השונות ובעל קישוריות WiFi לצורך גלישה וההתחברות לאינטרנט.

הבוקסי מבוסס על מחשב לכל דבר עם מעבד Atom ומיוצר על ידי D-link. הוא מגיע עם תמיכה ברוב הקידודים הפופולריים וכן בעל חיבורי רשת, HDMI, כניסות USB ואודיו דיגיטלי.

קרא עוד:  שוברת שוק: סאני מציעה חבילת סלולר ב-14.90 שקלים לחודש

אבנר רונן, מנכ"ל BOXEE: "אנו מרגישים כי השוק בישראל מוכן למוצר שלנו, במיוחד כשהיום חדירת הסמארטפונים והטבלטים לישראל חצתה את כל טווחי הגיל והמיקום. שיתוף הפעולה שלנו עם ניופאן וטושיבה יאפשר לאלפי אנשים בישראל ליהנות מחופש מוחלט לצפות בכל תוכן שהוא באינטרנט. ה- Boxee Box הינו אחד ממוצרי הבידור המבוקשים ביותר באמזון ובארה"ב ואנו מאוד שמחים שעכשיו ישראל מצטרפת למפת המכירות של המוצר אשר כוללת למעלה מ – 30 מדינות.

הבוקסי יושק ברשת חנויות באג במחיר של 1,200, וכחלק מהשיתוף פעולה עם ניופאן, לקוחות טושיבה יזכו לקבל את הנגן בחינם ברכישת סדרת Toshiba Cevo וגם ערוץ תכנים מותאם רק לבעלי טלוויזיות של טושיבה הכולל מספר סרטים שונים.