עוד ועוד דיווחים מגיעים אלינו על ה-iPad 3, ומאמתים את מה שכולנו רוצים לשמוע: מסך המגע של הדור הבא יהיה Retina Display. הדיווח מפי Wall Street Jornal אומר כי אפל השאירה את גודלו המקורי של מסך המגע (9.7 אינצ'), אך שדרגה את הרזולוציה ל-2048×1536. בהשוואה ל-1024×768, זוהי קפיצת מדרגה משמעותית ומאוד סביר כי המסך יהיה לאחד החדים בשוק בגודל זה.

עוד מספרים לנו כי אפל כבר מכינה את הקרקע להשקת הדור השלישי מתישהו בתחילת 2012 וכבר ישנם הזמנות של אפל לייצרן המכשירים, כמיליון וחצי במספר לייצור ברבעון האחרון של השנה. דיווח זה מתחבר לדברים שרמז בכיר ב-LG כי הם כבר עובדים, או למעשה עבדו על מסך Retina ל-iPad והוא מוכן לייצור.

עוד ניתן לומר כי הטאבלט יגיע עם מעבד ה-A6, שעליו עוד אין לנו מספיק נתונים ולא צריך להמר יותר מידי שנראה כפול ליבה ויותר מכך, וכן הערכות כי הטאבלט החדש יהיה דק עוד יותר מקודמו. בצד התוכנה נראה עדכונים אוטומטיים (OTA) אשר ב-iOS 5 וחידושים נוספים שוודאי ייחשפו בהמשך.  (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.