ברס אלקטרה, נציגת סוני אריקסון בישראל גאה להכריז על זכייתו של מכשיר ה- Xperia Arc, אשר הושק בארץ בחודש שעבר, בפרס טלפון המצלמה הטוב ביותר לשנת 2011-2012 על ידי ארגון המולטימדיה האירופאי EISA (ר"ת Imaging and Sound Association European), המורכב מ- 50 נציגים מהמגזינים האירופאיים המובלים ביותר בתחום. מכשיר ה- XPERIA mini זכה בתואר הסמארטפון הטוב ביותר בקטגורית המכשירים הירוקים.

בעובי של 8.7 מ"מ בחלקו הצר ביותר, ה- arc הוא סמארטפון דק שמושך את העין בקלות. בין הפיצ'רים שהובילו לזכייתו של הarc – בתואר, נמצאים מצלמת MP8.1 ועדשת f/2.4, המאפשרות צילום של תמונות בהירות באיכות גבוהה גם בתנאי תאורה חלשים, פלאש LED וצילום וידאו ב- HD, החיישן המתקדם של  Sony מדגם Exmor R, ומסך ה- Reality Display with Mobile BRAVIA® Engine  המספק תצוגה מרהיבה, עם תמונה נקיה וחדה שמשפרת את חוויית הבידור. להשלמת החוויה, ל- arc חיבור  HDMI  מובנה, בעזרתו ניתן לשתף את התמונות והסרטונים באיכות HD על כל מסך טלוויזיה.

מכשיר ה- XPERIA mini, אשר זכה בפרס הסמארטפון הירוק לשנת 2011-2012, הוא חלק מסדרת GreenHeart™ של סוני אריקסון, הכוללת מוצרים ירוקים וידידותיים לסביבה. אותם מוצרים עשויים מפלסטיק ממוחזר, צבע לא רעיל מבוסס מים, מטען ירוק בעל צריכת אנרגיה נמוכה וללא מדריך מודפס.

זכייה זו של סוני אריקסון מצטרפת לזכייתו בשנה שעברה של מכשיר ה- 10X XPERIA mini בפרס טלפון השנה לשנת 2010-2011, זכייתו של מכשיר ה- W995 בפרס טלפון המולטימדיה לשנת 2009-2010 ועוד.

קרא עוד:  דיווח: גוגל תציג גרסת 5G של Pixel 4 בשבוע הבא, וגם שעון

אלי מצביץ', מנהל הפעילות של ברס אלקטרה, נציגת סוני אריקסון בישראל מסר כי "מכשיר ה- XPERIA arc מצויד בנתונים האידיאליים לצילום בכל סיטואציה, ולראייה הזכייה על ידי ארגון  EISA המוערך. אין ספק כי ההשקעה בפיתוח סמארטפונים מתקדמים בטכנולוגיות החדשניות ביותר אכן משתלמת, ומעניקה לצרכן את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר ".

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.