קונסולת ה-Wii של נינטנדו, חלוצת משחקי התנועה תקבל לקראת עונת-החגים האמריקאית עיצוב מחדש. כנראה בעקבות הירידה בכמות המכירות וההתמקדות בבקרי-התנועה של המתחרים כמו ה-Move של סוני והקינקט של מיקרוסופט, נראה כי בנינטנדו מעוניינים להחזיר קצת עניין גם לקונסולה שלהם והיא תזכה לעיצוב מחדש.

כפי שניתן לראות, השינוי הוא אינו קיצוני וכי מדובר רק ברענון עיצובי קל: הקונסולה צפויה להיות בערך באותו הגודל וקלה מעט יותר (אם כי בניגוד למתחרות מעולם היא לא הייתה "שמנה" וכבדה). שינוי נוסף שיתרחש הוא "מתחת למכסה המנוע" וה-Wii החדשה לא תוכל להריץ משחקי GameCube, כנראה בחברה הסירו רכיבים אשר מאפשרים תאימות-לאחור על-מנת לחסוך בעלות הייצור של הקונסולה החדשה וייתכן כי הדבר מצביע על הוזלה עתידית במחיר.

לנו באופן אישי מדובר במכה כואבת במיוחד שכן קטלוג המשחקים של ה-Wii לא מזהיר ואחד המאפיינים החזקים של הקונסולה היא האפשרות לשחק במשחקי ה-GameCube המעולים.

בנוסף, בנינטנדו מודיעים כי המהדורה החדשה של הקונסולה מיועדת להימכר באירופה בלבד וכי לא תגיע לתושבי-צפון אמריקה. כרגע טרם ידוע אם המהדורה החדשה תגיע גם לארץ ואם אכן תזכה להוזלה במחיר. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.