מי רוצה טאבלט?
את תערוכת Computex אפשר לתאר כמגרש המשחקים של החברות הטיוואניות כשבראשם עומדת Asus. והשבוע בתערוכה אכן בלטה יותר מכולם היא חברת Asus עם מחשב ה-PadFone. הקוספט לא הראשון וגם לא האחרון לשילוב הסמארטפון שלנו במחשב טאבלט המנצל את כוח העיבוד והיכולות של הסמארטפון במחשב הטאבלט. עוד הציגה החברה את ה-MeMo טאבלט עם יכולות 3D וגם את X101, נטבוק דקיק עם סדרת המעבדים החדשה של אינטל.

לא רק Asus הייתה בתערוכה אלא גם מתחרותיה כדוגמת Acer עם Iconia M500, טאבלט מבוסס MeeGo, מחשב קונספט נוסף הדומה לזה של Asus ועוד כמה אחרים.

בעיות במארקט
גוגל שוב מסירה מספר אפליקציות מהמארקט לאחר שנתגלו כי הם זדוניות ואוספות מידע על המשתמשים בהם. האפליקציות אמנם הוסרו מהמארקט אך למי שהתקין אותם מומלץ להסיר אותם במיידי. עוד כתבנו על כך שמוטורולה מאשימה את האפליקציות שבמארקט על איטיות במכשיריה ובעיות נוספות שיש לחנות המארקט בהשוואה ל-Appstore ועל הדברים שיש על גוגל לסדר.

WWDC בשבוע הבא
אם לא היינו יודעים אחרת, היינו מנחשים כי אפל תחשוף את הדור הבא של האייפון בכנס ה-WWDC. אבל אנחנו כן יודעים וזה לא יהיה המצב מכיוון שאפל חשפה כי מה שנראה שם הוא לא את האייפון הבא, אלא את מערכת ההפעלה הבאה יחד עם שירות ה-iCloud וגרסה חדשה למערכת ההפעלה OS X.

Windows 8 נחשפת
מערכת ההפעלה הכי מוכרת בקרב המשתמשים היא ה-Windows, ולכן זו סיבה מספיק טובה לכך שרבים מצפים לה. מיקרוסופט חשפה לראשונה את הדור הבא עם Windows 8 המבטיחה ממשק חדש, ביצועים משופרים והתאמה אישית. עוד על המערכת החדשה בפוסט ההכרזה.

השבוע בקצרה: סטימצקי ואורנג’ מעוניינות למצוא את הסופרים העתידיים. ◄ סמסונג רוצה לראות את ה-iPhone 5 לפני כולם. שתרצה. ◄ אמולטורים למשחקי העבר הוסרו מהמארקט. ◄ סמסונג על הגל:  מיליון מכשירי Galaxy S II נמכרו בקוריאה אך כבר משתמשים מדווחים על בעיות תצוגה. ◄ סוני בהוכחת יכולת לקונסולת המשחקים החדשה. ◄ למיקרוסופט עוד תוכניות לגבי ה-Xbox 360. ◄ כך תקבלו NFC גם לסמארטפון שלכם. ◄ OVI Maps בקרוב יושק בישראל.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.