הוכחת יכולת: סוני מדגימה לראשונה את קונסולת המשחק החדשה, ה-Sony NGP. הקונסולה שהוכרזה בינואר השנה רק הוכרזה כשלמעשה המפרט הסופי לא הוכרז רשמית, כמו גם שמועות אחרות על דחיית ההשקה המתוכננת לסוף השנה בשל רעידת האדמה שהתרחשה ביפאן.

לקראת תערוכת הגיימרים E3 סוני מדגימה את יכולות הקונסולה ומשחקים הפועלים עליה ובניהם Hot Shots Golf, Wipeout, Hustle Kings, Soundshapes ועוד. “דיברנו על התממשקות חברתית ופיצ’רים שונים של הקונסולה והיום אנו מציגים את יכולתה המרכזית והמשחקיות”, אמר סגן נשיא חטיבת הבידור בסוני.

סוני גם מסרה כי קונסולת ה-NGP תתמוך רשמית במשחקים מהדור הקודם (שרכשתם בכספיכם) ואת שאר יכולות הקונסולה (3G, תאריך השקה, מחיר) היא תחשוף בשלב מאוחר יותר. סוני מציגה בוידאו שבהמשך מעט מיכולת הקונוסלה, אולם היא לא חושפת יותר מידי וככל הנראה היא שומרת זאת להכרזה הרשמית (הנוספת) שתערך ב-E3, ואולי נזכה לראות כי שם הקונסולה גם השתנה לשם Vita.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.