אם אנו מדברים לאחרונה על טענות להעתקה בין אפל לסמסונג, לא נופתע אם המוצר הבא יגיע לכותלי בית המשפט בטענה כי הוא מזכיר במדויק את ה-PadFone של Asus, זאת לאחר שחשפה חברת CMIT הסינית את ה-TransPhone, סמארטפון ההופך לטאבלט.

ממש בדומה ל-PadFone, גם כאן תמצאו מכשיר סמארטפון שכזה המתממשק לטאבלט, אך בעוד ה-Padfone נכנס לתוך עמדת עגינה סגורה, הקונספט של TransPhone הוא יותר מגירה שבה נכנס הסמארטפון למקומו.

כרגע עוד לא ראינו את המוצר בפעולה, אך המפרט החלקי שפורסם מעיד כי יש ליצרנית תכנון כי הוא יספק יכולות לא פחות טובות מהמתחרים. כך תמצאו מעבד כפול ליבה 1.2GHz מבית Qualcomm, מסך ברזולוציה 800×480, יציאת HDMI וחיבור USB כשהכל ירוץ על מערכת האנדרואיד עם ממשק מותאם של החברה. בנוסף, הטאבלט מגיע עם דיבורית Bluetooth לשיחה בזמן השימוש בטאבלט ומקום ייעודי לאחסון הדיבורית מאחור.

נכון, הוא לא סקסי כמו זה של Asus אך בהשתלטות חברות סיניות על מוצרי טכנולוגיה אפשר לצפות כי גם כאן המחיר יהיה נמוך משמעותית מאלו של היצרנים הגדולים. אז מה אתם מעדיפים, טאבלטפון או מוצרים נפרדים? (מקור)


-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.