עוד כשלושה שבועות, ביום חמישי ה-10 באוקטובר, צפויה אופו (Oppo) להשיק את Reno Ace, הדגם הרביעי תחת המותג Reno, שנחשף בתחילת השנה ומאז הושקו בו 4 מכשירים: Reno ו-Reno2 בעלי מצלמות הסנפיר ו-Reno Z בעל המגרעת. בינתיים היא כבר חשפה מעט מעיצובו, והרבה מאוד על ההתקדמות שיציג מבחינת מהירות הטעינה.

אתמול חשפה החברה לא פחות מ-3 טכנולוגיות טעינה חדשות, שתהפוכנה את Oppo Reno Ace לקורץ במיוחד עבור מי שסובל מקצבי הטעינה הנוכחיים של מכשירים.

Oppo’s 65W SuperVOOC is official, also introduces 30W Wireless VOOC Flash Charge

הטכנולוגיה הראשונה היא SuperVOOC 2.0, בעלת קצב הטענה של 65 וואט. החברה הציגה הדגמה של הטכנולוגיה מטעינה מכשיר מ-1% ל-100% תוך 27 דקות, וציינה שטעינה מלאה של סוללת 4,000 מיליאמפר/שעה תיקח 30 דקות, ואילו טעינה מהירה של 5 דקות בלבד תוסיף 27% לסוללה.

SuperVOOC Fast Charge 2.0 מחליפה את SuperVOOC, שהוצגה בשנה שעברה עם מהדורת למבורגיני של Find X. החברה ציינה שהיא מתבססת על שימוש בחומר המוליך-למחצה גליום ניטריד, המאפשר גם את קיצור זמן ההטענה וגם את הקטנת המטען. היא הוסיפה כי שילבה לא פחות מ-5 אמצעי בטיחות בתהליך ההטענה, כדי לוודא שלא ייגרם נזק לסוללה, למכשיר ולמשתמש.

הטכנולוגיה השנייה והמרשימה לא פחות שחשפה Oppo היא Wireless VOOC Flash Charge, שכפי מרמז שמה מביאה את יכולות הטעינה המהירה של טכנולוגיית VOOC גם לטעינה אלחוטית. בטכנולוגיה הזו מגיע קצב הטעינה ל-30 וואט, והיא מסוגלת להטעין סוללה בקיבולת 4,000 מיליאמפר/שעה תוך 80 דקות. כמו כן, ציינה החברה כי משטחי טעינה בטכנולוגיה הזו יתמכו גם בהטענת Qi (צ'י) אלחוטית רגילה, בקצבים של 5 ו-10 ואט.

קרא עוד:  מהדורת המפתחים הראשונה ל-Android 11 יצאה לדרך

הטכנולוגיה השלישית, VOOC Fast Charge 4.0, מיועדת כנראה למכשירים זולים יותר, ומסתפקת בקצב 30 וואט בחיבור חוטי. החברה ציינה כי היא מסוגלת להטעין סוללה בקיבולת 4,000 מיליאמפר/שעה תוך 73 דקות, או 67% תוך חצי שעה – שיפור של 12% לעומת טכנולוגיית VOOC 3.0. הטכנולוגיה הזו תושק עם מכשיר חדש בשם K5.