אופו (Oppo) השיקה תוספת חדשה למשפחת מכשירי ה-Reno שלה העונה לשם Reno Z. הטלפון החדש מציע תצורה שמתאימה יותר לשוק הביניים. בנוסף, הוא מבוסס על המערכת על שבב Helio P90 שהיא המערכת המובילה של מדיה-טק (MediaTek) ולא על מעבדי Snapdragon.

אחד ההבדלים המשמעותיים ביותר הוא שבמקום מצלמה קופצת, הטלפון החדש מצויד במגרעת דמויות טיפה שבה משולבת המצלמה הקדמית עם חיישן 32 מגה-פיקסל. העיצוב של הגב זהה, אבל מאחור יש שתי מצלמות 'בלבד': הראשית בגודל 48 מגה-פיקסל ומבוססת על החיישן IMX586 של סוני (Sony) עם מפתח f/1.7, והשנייה היא מצלמת העומק עם חיישן בגודל 5 מגה-פיקסל.

המסך של Reno Z זהה לזה של מהדורת שוק הביניים של Reno – מסך AMOLED בגודל 6.4 אינץ' ברזולוציית +FHD ועם חיישן טביעות אצבע מתחת למסך. הסוללה היא בגודל של 4,035 מילי-אמפר/שעה והיא תומכת בטעינה מהירה בתקן VOOC 3.0 הקנייני של אופו בהספק של 20 וואט.

Reno Z זמין בתצורות זיכרון של 8/128 גיגה-בייט או 6/256 גיגה-בייט ובכל מקרה המחיר הוא כ-360 דולרים. הצבעים הזמינים מרהיבי עין כנהוג אצל אופו לאחרונה: שחור מבהיק וסגול משתנה עבור שתי התצורות, ולבן פנינה מבהיק וכתום שונית רק עבור הגרסה עם נפח האחסון הגדול יותר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.