אופו (Oppo) משיקה מותג חדש. אחרי שלפני מספר חודשים היא התחילה לשווק בהודו טלפונים תחת השם Realme, היא הכריזה באופן רשמי על מותג חדש בשם Reno שמיועד ככל הנראה לדור הצעיר יותר של המשתמשים.

החברה העלתה ציוץ לדף הרשמי שלה בטוויטר (Twitter) בו היא מספרת כי מדובר במותג שיהווה השראה למשתמשים בו. בטיזרים שהיא העלתה לרשת היא משתמשת בהרבה מאוד איורים צבעוניים, ובנוסף נשלח שן יירן, סגן נשיא בחברה, להעלות הודעה רשמית על המותג החדש ברשת החברתית Weibo.

מעבר לכך שיש מותג חדש בדרך, ושהוא יגיע לשוק באפריל, אין פרטים נוספים על הטלפון החדש שאמור להגיע, אלא אם מתייחסים להודעה אחרת של החברה, ממקלדתו של אותו יירן. זו מתייחסת לכך שהחברה אמורה להשיק בחודש הבא טלפון המבוסס על Snapdragon 855 עם סוללה בהספק עבודה של 4,065 מילי-אמפר/שעה, ויותר חשוב, הוא אמור להגיע עם מצלמת הזום 10x שהציגה החברה בתערוכת המובייל האחרונה בברצלונה.

השאלה היא כמובן האם מדובר בשני טלפונים שונים או רק ב-Reno הראשון.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.