לצד ה-Find X של אופו (Oppo) שנחשף רשמית אתמול וצפוי להיות המכשיר הראשון של החברה שישווק בארה״ב ובאירופה, הכריזה היצרנית הסינית גם על מהדורה מוגבלת שפותחה בשיתוף פעולה עם יצרנית רכבי היוקרה למבורגיני (Lamborghini). זה יהיה הדגם המתקדם והיקר ביותר של ה-Find X, והיחיד שיכלול תמיכה ב-Super VOOC Flash Charge, טכנולוגיה המאפשרת טעינה מלאה של הסוללה (בנפח 3,400 מיליאמפר) בתוך 35 דקות בלבד.

מהדורת למבורגיני של ה-Find X כוללת גם נפח אחסון של 512 גיגה-בייט, וגב המכשיר עשוי סיבי פחמן (Carbon Fiber), לעומת מארז המתכת של הדגם הרגיל. כמובן שלוגו יצרנית הרכב מוטבע על גבי המכשיר, כמו גם על המטען המהיר הכלול בחבילה והערכה מעוטרת בצבעי מותג הרכב היוקרתי.

פרט לכך, המפרט זהה לזה של ה-Find X הרגיל, עם מעבד Snapdragon 845, שמונה גיגה של זיכרון RAM, מסך AMOLED בגודל 6.42 אינצ׳ וכמובן מערך מצלמות ייחודי הנשלף מתוך המכשיר על פאנל מכאני ממונה בעת הפעלת אפליקציית הצילום. מערך זה כולל מצלמה אחורית כפולת עדשות (16 ו-20 מגה-פיקסל), ומצלמה קדמית (25 מגה-פיקסל) שלצידה מערכת זיהוי פנים תלת-מימדית המשמשת לצורך נעילה ואבטחת המכשיר. בעוד שהמהדורה הרגילה תימכר תמורת 999 אירו, מהדורת למבורגיני של ה-Find X תתומחר ב-1,699 אירו – אחד ממכשירי הטלפון היקרים בשוק.