את השנה הזו כבר סיכמנו כמעט מכל כיוון. בין התביעות הפטנטים, להשקות בעולם הסלולר והטאבלטים, לשינויים בשוק החומרה ועד למשחקים של השנה. אין ספק כי זו הייתה שנה עמוסה בידיעות ואירועים מעניינים. אז מעבר לחדשות, הנה קצת עלינו ועליכם.

גולשים יותר במובייל
רוב הגולשים באתר מעדיפים את דפדפן הכרום (45.7%) כשלאחריו דפדפן האינטרנט אקספלורר (16.4%) והפיירפוקס (9.7%) כשהשניים האחרונים רשמו ירידה חדה לטובת הדפדפנים בנייד אשר הפך ליותר ויותר לאמצעי הגלישה המועדף, ואצלנו באתר נרשמה עלייה של 205% בגולשים דרך הנייד.

עשרת הכתבות הנצפות

1. רשמי: עדכון ICS הגיע ל-Galaxy S II

רבים ממכם בעלי הגלקסי אס 2 חיפשתם (ומצאתם) את העדכון לגרסת ה-ICS, ולכן אין זה מפתיע כי זוהי הכתבה הכי נצפית כאן באתר, עוד הרבה לפני כתבות אחרות עם למעלה מ-50,000 צפיות. העדכון למכשיר נתפס בעיני רבים כשדרוג חשוב המחייה את המכשיר מחדש ולמרות עיכובו הרב בישראל, הצפייה עדיין הייתה גבוהה.

2. ביקורת סלולר: Samsung Galaxy S III

שוב, שלא במפתיע, סקירת הגלקסי אס 3 במקום השני אצלנו ברמת ההתעניינות. הסקירה שעלתה בחודש יוני השנה, מעט אחרי השקתו בעולם זכתה להדים רבים וגם כיום סמסונג מצליחה לשמור על הובלה בתחום כמכשיר דגל בארץ ובעולם. בדומה לסרטון הסקירה, הכתבה קיבלה למעלה מ-45,000 צפיות.

3. מלחמת העולמות: HTC One X מול ה-Samsung Galaxy S III

עד כמה שהתעניינתם בגלקסי אס 3, רציתם מאוד לדעת איך הוא בהשוואה למכשיר ה-One X של HTC. ואת זה מצאתם בכתבת ההשוואה שביצענו לשני המכשירים.

4. פריצה לאנדרואיד: האם כדאי? כל הפרטים

5. מוטורולה מפתיעה עם Motorola RAZR, ביקורת

6. Xtreamer Aiki, הסמארטפון של אקסטרימר בהזמנה מוקדמת ב-999 ש”ח

7. Galaxy S III: עשרה טיפים וטריקים שכדאי להכיר

8. פריצה לא קשורה ל-iOS 5.1 כבר בדרך

9. Google Street View הושק בישראל

10. המעבר מהתפוח הנגוס אל הרובוט הירוק [התנסות אישית]

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.