שואב אבק רובוט שאומי Xiaomi Mi Robot

שאומי (Xiaomi), עד לא מזמן חברת טלפונים והיום יצרנית הכל יכול, הכריזה לאחרונה על שואב אבק רובוטי, Xiaomi Mi Robot אשר מנסה להתחרות, איך לא, מול הגדולות בתחום. בעוד שמחירו ההתחלתי היה בסביבות ה-400 דולר, היום הוא כבר ירד מתחת לרף ה-299.99 דולר בלבד.

בניגוד לשואבים הסינים כמו iLife V7S שבדקנו אצלנו, Mi Robot מנסה ומצליח להביא את מירב הטכנולוגיה העדכנית לשואב אבק קטן וזול יחסית. תחילה הוא מציע את מערכת הניווט SLAM, זו הקיימת ב-iRobot 980, אשר מסוגלת למפות את החדר, להבין היכן השואב נמצא במרחב ולייעל את הניקיון, זאת בניגוד לשיטת ה"סביבו במעגלים" של השואבים הפשוטים. מלבד זאת, בראש השואב מערכת לייזר (LDS), המסוגלת לזהות מכשולים ולמנוע פגיעה בהם, זאת בשילוב ראדר אולטרה-סוניק וחיישני תנועה.

מה חשבנו עליו? Xiaomi Mi Robot – עדיין השואב האטרקטיבי ביותר בשוק

Mi Robot נחשב לבעל כח השאיבה הרב ביותר בעוצמת 1800pa, כאשר גובהו לא עולה על 10 ס"מ. הסוללה בהספק 5,200 מיליאמפר מסוג ליתיום, מסוגלת להחזיק עד שעתיים וחצי של עבודה ולכסות שטח של כ-90 מטר בין טעינה לטעינה. יש גם אפליקציה המציגה בדיוק את האזורים שהרובוט ניקה, כמו גם מאפשרת לקבוע תזמון של שעות ביום לניקוי כשאנחנו לא בבית.

Xiaomi Mi Robot נמכר במחיר של 299.99 דולר, שהם כ-1,050 שקל לפני מיסים למזינים קוד 731mRobot או XMIVCHK בעת ההזמנה ולזמן מוגבל מוצע המשלוח בחינם. יש להדגיש כי ייתכן ויהיו גם עלויות מכס בגין מחירו.

קרא עוד:  סקירה: Xiaomi Mi Band 4 - צמיד כושר ללא תחרות

לדילים נוספים ברשת

נכתב בשיתוף אתר GearBest. גילוי נאות

פרסום ראשון: 15.7.2017