מלבד שעון ה-Mi Watch הראשון מתוצרתה, שאומי (Xiaomi) הכריזה היום גם על Mi CC9 Pro, דגם חדש לסדרת CC כאשר גולת הכותרת היא המצלמה שבתוכה חיישן עם לא פחות מ-108 מגה-פיקסל.

ה-Mi CC9 Pro הוא למעשה Mi Note 10 Pro שיושק בהמשך למערב והוא גם הטלפון הראשון בעולם שיושק המשלב את חיישן ה-HMX שפותח בשיתוף פעולה שלה עם סמסונג (Samsung). מבחינת שאומי, מדובר למעשה בטלפון השני שלה שיכלול את חיישן זה. הראשון הוא Mi Mix Alpha אולם הוא טרם הושק בפועל.

החיישן החדש משתמש בטכנולוגיית ה-Pixel Binning, איחוד של פיקסלים ליצירת תמונה אחת ברזולוציה של 27 מגה-פיקסל. לדברי שאומי, הדבר מסייע לאיכות תמונה גבוהה יותר, הפחתת רעשים דיגיטליים ורגישות לאור וחדות התמונה.

Xiaomi Mi CC9 Pro

ציון כולל של 121 נקודות ב-DxOMark

מלבד זאת, CC9 Pro משלב עוד ארבעה חיישנים מאחור: 12, 20, 8 ו-2 מגה-פיקסל. הם משלבים יכולות שונות כמו עדשה אולטרה-רחבה, ייצוב תמונה אופטי, זום אופטי x5 או היברידי x10, זיהוי עומק תמונה וצילום מאקרו ממרחק של 2-10 ס"מ. כל אלה הצליחו להשיג ציון גבוה במיוחד בבדיקות של DxOMark של 130 נקודות בצילום תמונות ו-102 נקודות בצילום וידאו או 121 נקודות בציון משוכלל.

המפרט של Mi CC9 Pro כולל בין היתר מסך 6.47 אינץ' מסוג Super AMOLED קמור לצדדים ברזולוציית +FHD. בתוכו שבב Snapdragon 730G חדש עם מעבד מתומן ליבות בתדר 2.2 גיגה-הרץ, זיכרון 6/128 או 8/256 גיגה-בייט עבודה/אחסון, סוללה עצומה בקיבולת 5,260 מיליאמפר/שעה עם טעינה מהירה של 30 וואט ומצלמה קדמית 32 מגה-פיקסל.

קרא עוד:  לקראת ההכרזה: שאומי חושפת פרטים נוספים על Mi 10, יושק בברצלונה
Image result for Mi CC9 Pro"

מחירו של Mi CC9 Pro מתחיל סביב 400 דולרים לדגם הבסיסי ועד 500 דולרים לדגם עם הזיכרון הגדול יותר. Mi CC9 Pro יושק בסין כבר בחודש הקרוב ואילו באירופה וכאן אצלנו הוא יגיע תחת השם Mi Note 10 Pro.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.