בהתאם לשמועות ולדיווחים ברשת, הכריזה שאומי על ה-Mi Mix Alpha, טלפון חכם בעל תצוגה מלאה (״Souround״) מהפכנית המקיפה את המכשיר מכל צידיו. למעשה, החלק היחיד במכשיר שאיננו מכוסה במסך הוא פס צר מאחור המכיל את עדשת המצלמה בצידו האחורי.

מסך לא רגיל

המסך של Mi Mix Alpha מכסה, אם כן, 100 אחוז משטח פניו של המכשיר, אם כי בשאומי מעדיפים לחשב גם את צידו השני של המכשיר ונוקבים במספר 180 אחוז. ההתראות, עוצמת החיבור לרשת ועוצמת הסוללה מוצגות בצידי המכשיר. בהעדר כפתורים פיזיים, מיקמה שאומי איזורים רגישים למגע ולחץ בכדי לשלוט בעוצמת השמע.

Mi MIX Alpha official

המצלמה האחורית מצוידת בחיישן 108 מגה-פיקסל מתוצרת סמסונג (Samsung), כאשר בזמן צילום בחשכה מחוברים יחדיו כל ארבעה פיקסלים לצורך רגישות גבוהה יותר לאור, ומתקבלת תמונה של 27 מגה-פיקסל. אין צורך במצלמה קדמית – לצורך צילום סלפי פשוט הופכים את המכשיר ומביטים בצידו האחורי של המסך.

יתר המפרט של Mi Mix Alpha נשמע סטנדרטי יותר למכשיר דגל היוצא לקראת סוף 2019: מעבד Snapdragon 855 Plus של קוואלקום (Qualcomm), חיבור דור חמישי, 12 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-512 גיגה-בייט לאחסון קבצים, טעינה מהירה (40W) בחיבור חוטי וסוללה בנפח 4,050 מיליאמפר/שעה.

שאומי מגדירה את ה-Mi Mix Alpha כדגם קונספט, ואין לה כוונה לייצר אותו בכמויות גדולות. הוא יהיה זמין לרכישה בחודש דצמבר, ומחירו יעמוד על כ-2,800 דולרים. ניתן רק להניח כי בטווח החודשים הקרובים, תציג החברה גרסה מעט יותר המונית של המכשיר, עם מפרט צנוע יותר – אך מלאי ומחיר שיהפכו אותו רלוונטי יותר עבור רוב הלקוחות.

קרא עוד:  אופו כן תהיה ב-MWC 2020 ותציג במסיבת עיתונאים את מכשיר הדגל Find X2