ספקיות תקשורת רבות בישראל כבר מציעות שידורי טלוויזיה דרך האינטרנט במחיר מוזל, ועכשיו זו תורה של יס (yes) להצטרף לחגיגה. היא הכריזה היום (יום ב') על Sting TV, ומנויי השירות יוכלו לצפות בתכנים לפי דרישה ובכמה ערוצים לינאריים המשודרים על גבי האינטרנט, כל זאת החל מ-29 שקלים לחודש.

מי שיתחבר ל-Sting TV יוכל לצפות בתכנים באמצעות טלפונים חכמים, טלוויזיות חכמות וטאבלטים על ידי שימוש באפליקציית השירות. כמו כן, יוכלו המנויים לרכוש מזרים מדיה ייעודי מבוסס Android TV שמטרתו להנגיש את תכני השירות לצופים בצורה קלה יותר. ממשק המשתמש המוטמע ב-Sting TV Box, בזכות מערכת ההפעלה שלו, יאפשר למנויים גם לצפות בתכני יוטיוב (Youtube) וכן להוריד אפליקציות מגוונות נוספות מ-Google Play, לרבות משחקים. כמו כן תומך המכשיר ב-ChromeCast כך שניתן להזרים אליו תמונות וסרטונים ממכשירים אחרים.

לטענת החברה יוצעו בשירות 24,000 שעות צפייה המפוזרות על פני סדרות רכש, הפקות מקור ותכני ילדים. כך, לדוגמה, יוכלו מנויי השירות לצפות בסדרות מקור כמו 'פאודה' לצד סדרות רכש כמו 'משחקי הכס' ו-'האנטומיה של גריי'. בחברה מתגאים גם בתכני ילדים רבים המתאימים למגוון ילדים. לפי אנשי יס, קטלוג התוכן מציע 34 ערוצים המחולקים ל-6 עולמות תוכן. בין הערוצים הללו ניתן למצוא חמישה ערוצי ספורט ועשרה ערוצי ילדים.

כמו כן, מסרה החברה כי היא מודעת לכך שמנויים רבים מעדיפים להימנע מקשר עם מוקדי שימור הלקוחות של חברות הכבלים והלוויין, ולכן החיבור והניתוק לשירות יהיו פשוטים ויתבצעו בקלות באופן מקוון באתר החברה. נציגי שירות הלקוחות יהיו זמינים בחלונית צ'ט מקוון באתר החברה.

Sting TV בעיתוי מדויק

תאריך ההכרזה על Sting TV אינו מקרי. הוא מתרחש בשבוע בו זוג הזכייניות, קשת ורשת, שהפעילו עד כה את הערוץ השני, תחלנה לשדר שבעה ימים בשבוע בערוצים נפרדים. כתוצאה מכך הופכים השידורים החינמיים במסגרת עידן+ לאטרקטיביים יותר וספקיות התוכן מנסות לספק יותר תוכן במחיר נמוך.

"קהל הצופים דיגיטלי יותר כיום, אוהב תוכן ויודע למצוא אותו. אין טלוויזיה אחת שמתאימה לכולם", אמר גיל פרום, מנהל הפעילות של Sting TV. מבחינתה של החברה זה מתבטא בחבילות תוכן שכל אחד יכול לבחור באתר החברה. מחיר המנוי נגזר מהחבילה או החבילות שבוחרים.

מחירי החבילות נעים בין 29 ל-99 שקלים. מחיר הממיר הוא 20 שקלים לחודש, אבל החברה לא תגבה את הסכום הזה במשך 24 החודשים הראשונים להתחברות (היא פשוט תתן זיכוי מלא עליו כל עוד אתם מנויים פעילים של סטינג טיוי).

כמו כן, מוצע ללקוחות חודש התנסות חינם בשירות החברה וניתן להזמין את הממיר בשליחות, ללא עלות התקנה או עלות נוספת.

וידאו: חשיפת Sting TV

הצצה ראשונה: הכירו את STING TV, הטלוויזיה המוזלת של yes.

הצצה ראשונה:הכירו את STING TV, הטלוויזיה המוזלת של yes.https://www.tgspot.co.il/yes-sting-tv-officaily-announced/

פורסם על ידי ‏‎TGspot‎‏ ב- יום שני, 30 באוקטובר 2017