בזמן שמירב תשומת הלב של תעשיית הטכנולוגיה הצרכנית התמקדה באירוע ההכרזות של גוגל, בחרה שאומי (Xiaomi) להכריז על גרסה חדשה למזרים המדיה הפופולרי שלה Mi Box. הדגם החדש, Mi Box S שמו, מציע שיפורי חומרה ועיצוב מינוריים, אך גם מתומחר באופן דומה לקודמו.

Mi Box S, המבוסס למעשה על ה-Mi Box 4 המיועד לשוק הסיני, מצויד בערכת השבבים Amlogic S905X שכוללת ארבע ליבות עיבוד, 2 גיגה-בייט זיכרון RAM ו-8 גיגה-בייט לאחסון אפליקציות. חומרה זו תומכת בתצוגה באיכות 4K HDR,  בהצגת תמונות בקצב של עד 60 פריימים/לשנייה ובתקני הצליל ההיקפי של Dolby ו-DTS. ה-Mi Box S מגיע עם חיבור WiFi ובלוטות', כניסת HDMI 2.0A, חיבור אוזניות סטנדרטי בגודל 3.5 מ"מ וחיבור USB 2.0 יחיד.

Image result for mi box S

השלט רחוק זכה למספר כפתורים חדשים: כפתור גישה מהירה לאפליקציית Netflix (נטפליקס), כפתור המאפשר גישה מיידית לשידורים חיים במידה ואלו זמינים למשתמש, וכפתור להפעלה מהירה של הסייענית הדיגיטלית Google Assistant ומתן פקודות קוליות. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 8.1, הזמינה כעדכון גם לבעלי ה-Mi Box המקורי.

מחירו של המוצר יעמוד על 59.99 דולרים בארצות הברית שם ישווק באגרסיביות בשיתוף פעולה עם ענקית הקמעונאות וולמארט (Walmart) החל מה-19 באוקטובר. מחיר זה זול בכעשרה דולרים מהמחיר הרשמי של ה-Mi Box הקודם, אם כי הוא בדרך כלל זמין לרכישה במבצעים שונים.

באתרים הסינים מחירו כעת מעט גבוה יותר.