השבוע הזה (ועוד שבועות רבים אחרים) היה שייך לאפל. את השקת האייפד 2 ליוו לא מעט שמעות אם זה הדגם שדלף יומיים לפני כן והיה דומה למוצר הסופי, ואם זה מספר שעות לפני כן כאשר דלף הדגם הסופי בו ראינו עד כמה האייפד החדש דקיק. עוד התבשרנו גם על האביזרים החדשים של האייפד כדוגמת הכיסוי החכם שמתלבש בקלות לצורך הגנה על המסך והצבת המכשיר בזווית, וכן מתאם ה-HDMI שמספק יציאת וידאו איכותית לא רק לאייפד, אלא גם ל-iPhone 4 וה-iPod Touch. עם ההכרזה, הציגה אפל את ה-iOS 4.3 וכל החידושים שבה. גם השוק המקומי כבר מתוכנן להגעתו כאשר iDigital הכריזה כי הוא יגיע אלינו לקרת חודש אפריל.

אני והאייפד שלי
השבוע התחלנו בתחרות “אני והאייפד שלי” ובה אנו מחלקים שלושה כיסויים לאייפד מתנה למצלמים את עצמם יחד עם האייפד שלהם במצבים מוזרים ומצחיקים. עוד פרטים על התחרות תוכלו למצוא כאן.

השבוע בקצרה: השבוע למדנו כי ישנם סיכונים לא מעטים גם בסמארטפונים כשגוגל הסירה מספר אפליקציות חשודות מהמארקט שגנבו פרטי משתמשים. סמסונג מצידה הולכת להציג טאבלט בגודל 8.9 אינצ’ המצטרף ל-Galaxy Tab וה-Tab 10.1 ה-Galaxy S אמנם ישודרג לאנדרואיד 2.3, אך הגרסה הרשמית כבר דלפה לרשת. ה-Xoom של מוטורולה מוכיח כי הוא יכול לעבוד יותר מהר לאחר Overclocking. עולם הצילום בסלולר יישתדרג בשנה הבאה בזכות חיישן 17 מגה פיקסל מבית סוני. השבוע סיקרנו את המחשב הנייד המעוצב HP Pavilion. הסטרימר הפופולרי Xtreamer מציג את הדור הבא עם דפדפן מלא. אחרי דחיות רבות, ה-Nintendo 3DS הושק רשמית. סוני אריקסון מתכננת מכשיר Walkman חדש מבוסס אנדרואיד. מיקרוסופט רוצה לחסל את IE6.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.