אינטל מנסה למזער נזקים, גוגל מציגה את האנדרואיד 3.0, N8 בישראל, ביקורות חדשות ועוד בסיכום השבועי.

Honeycomb הגיע, אבל לא לכולם
גוגל הציגה השבוע את מערכת האנדרואיד 3.0 רשמית, ויחד איתה את מחשב הטאבלט Xoom שעליו ערכה את ההצגה. לדאבוננו, זוהי לא גרסה שתגיע לסמארטפונים, אך גוגל הבטיחה כי חלק מהפיצ’רים יגיעו גם לסלולר.

עוד הכריזה באירוע על גרסת הרשת לחנות ה-Android Market, ומעתה תוכלו לגשת ולסייר באפליקציות דרך המחשב.

לשמחתה של גוגל, האנדרואיד נחשבת כיום למערכת החזקה ביותר בשוק הסלולר שהצליחה לעבור את כל שאר המערכות במכירות המכשירים הניידים ברבעון האחרון של 2010.

N8 הושק בישראל
ביום ראשון השבוע השיקה נוקיה את מכשיר הדגל, ה-N8 הושק בישראל ברשת סלקום. זאת לאחר שכבר הושק בארץ מכשיר המגע C7. כבר אמש השיקה נוקיה עדכון מערכת ראשון למכשירי הסימביאן החדשים וגם ממשק מגע חדשני.

השבוע פרסמנו את הסקירה למכשיר ה-X3–02 הכולל מקלדת מקשים לצד מסך מגע מלא.

אינטל תחליף
השבוע שחלף הראה כי גם הגדולות יכולות לטעות, והנה אינטל הודיעה השבוע כי התגלתה תקלה בשבב של מעבדי ה-Sandy Bridge הגורם לממשק ה-SATA לאבד ממהירותו. אינטל והיצרניות אמנם הכריזו כי יפצו או יחליפו בחדש, אולם זה לא יקרה לפני חודש אפריל אז אמורים להגיע המוצרים המתוקנים.

השבוע בקצרה: מחקר בשוק הסלולר הישראלי מצא כי נוקיה עדיין המובילה, סלקום משנה את צורת התשלום לחבילות דור שלוש, הציפורים הכועסות מגיעות לקולנוע, Optimus 3D בדרך להשקה ב-MWC, ויזה החלה בניסUי תשלום דרך האייפון, LG הציגה את ה-Optimus Slate, סוני אריקסון בפרסומת ל-Xperia Play, העכבר הגמיש של מיקרוסופט אצלנו בסקירה.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.