כפי שדיווחנו כאן ב-TGspot, החברה הסינית הצנועה יומידיגי (UmiDiGi) תהיה מהראשונות להציע טלפון עם חיישן מצלמה בגודל 48 מגה-פיקסל שמבוסס על IMX586 של סוני (Sony). הטלפון החדש שלה, שמיועד לחלק הגבוה של שוק הביניים, S3 Pro, אמור להגיע לשוק עוד לפני סוף ינואר לפי דיווחים חדשים.

שאומי (Xiaomi) אמנם הקדימה אותה עם Redmi Note 7, אבל יומידיגי הייתה הראשונה להודיע בזמנו על אימוץ החיישן החדש.

המצלמה השנייה מאחור תהיה מצלמת טלפוטו בגודל של 12 מגה-פיקסל, וקדימה יציע המכשיר מצלמת 20 מגה-פיקסל בתוך מגרעת בסגנון טיפה.

הגוף של המכשיר יציע גב קרמי שיעטוף מסך LTPS בגודל 6.3 אינץ' ברזולוציה של +FHD, וכפי שדווח בעבר, המכשיר יהיה מבוסס על Helio P70, המערכת על שבב החזקה ביותר שיש כיום למדיה-טק (MediaTek) להציע עד שה-P90 יגיע באופן המסיבי. סוללה מרשימה בגודל 5,150 מילי-אמפר/שעה, 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט זיכרון אחסון ישלימו את התצורה הסבירה בהחלט של הטלפון החדש שמחירו טרם הוכרז.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.