יומידיגי (UmiDigi) נחשבת ליצרנית יחסית קטנה בשוק, אבל היא תהיה אחת הראשונות לשלב בטלפון מתוצרתה את חיישן המצלמה החדש של סוני (Sony). לפי הדלפה של תמונות של מכשיר פתוח שנמצא בהרכבה, S3 Pro, ולפי פרטים שצורפו אליו, המצלמה העיקרית של המכשיר תבוסס על החיישן IMX586 שהוצג לפני מספר חודשים לראשונה, עם אבחנה של לא פחות מ-48 מגה-פיקסל.

החיישן החדש מציע טכנולוגיה חדשה שבעת צילום בתאורה נמוכה מחברת את האותות מכל ארבעה פיקסלים צמודים במערך 2×2 כדי להכפיל את רגישות הצילום לרמה שתאפשר צילום ברור גם בתנאים גרועים כאלה, תוך הפחתה משמעותית של רמת הרעש בתמונות, וכולל גם בעת צילומי וידאו.

מעבר לכך דבר היחיד שניתן ללמוד מהתמונות הוא שמערך הצילום בחלק האחורי של המכשיר יהיה מורכב משתי מצלמות, ושהסוללה היא בגודל של 5,150 מילי-אמפר/שעה. כמו כן, לפחות בתמונות הללו לא ניתן להבחין בבירור בחיישן טביעות אצבע – האם יומידיגי תציג גם היא מכשיר עם חיישן מתחת למסך?

לפי דיווחים אחרים זה אמור להיות אחד הטלפונים הראשונים עם Helio P70, המערכת על שבב החדשה של מדיה-טק (MediaTek). המכשיר אמור להיות מצויד במסך 6.3 אינץ' עם מגרעת בתצורה טיפה וברזולוציית +FHD. זיכרון העבודה אמור להיות בנפח 8 גיגה-בייט.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.