כפי שהבטיחה, שאומי (Xiaomi) הכריזה על הדור החדש של משפחת ה-Redmi עם Redmi Note 7 המציע מפרט של שוק הביניים אך עם תג מחיר נמוך, וגם מגיע עם מצלמה בעלת חיישן ברזולוציה של 48 מגה-פיקסל.

למצלמה מפתח צמצם f/1.8, גודל פיקסל של 0.8 מיקרון והיא נעזרת בחיישן משני של 5 מגה-פיקסל. לדברי שאומי, המצלמה מסוגלת להוציא תמונות איכותיות יותר בזכות עיבוד תמונה מתקדם המשלב מספר פיקסלים לתמונה אחת, כך שצילום בה שווה ערך לשימוש במצלמת 12 מגה-פיקסל עם גודל פיקסל של 1.6 מיקרון.

מלבד זאת, Redmi Note 7 מגיע עם מסך 6.3 אינץ’ ביחס היבט של 19.5:9 באיכות Full HD אשר נמתח מקצה לקצה עם מגרעת קטנה בצורת טיפת מים בחלק העליון המאכלסת את מצלמת הסלפי שגודלה 13 מגה-פיקסל. השבב הראשי הוא Snapdragon 660 ולצידו שילבה שאומי זיכרון עבודה של 3 או 6 גיגה-בייט ואחסון פנימי בנפח של 32 או 64 גיגה-בייט בהתאמה.The Redmi Note 7.

עוד דבר שאפשר לשים לב אליו הוא כי גב המכשיר נושא את שם המותג באופן בולט במיוחד. בזכות הפופולריות של מכשירי Redmi, בעיקר בהודו, החברה הודיעה כי היא תמתג את הסדרה בנפרד תחת השם Redmi by Xiaomi כמכשירים זולים ונגישים.

המחיר של Redmi Note 7 מתחיל ב-999 יואן שהם כ-150 דולרים ומגיע עד 1,399 יואן שווה לכ-200 דולרים. המכירה תחל במזרח כבר בהמשך החודש.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.