באירוע שערכה היום סמסונג (Samsung) בשיתוף חברת סמליין בישראל, הושקה סדרת מסכי הטלוויזיות החדשות של החברה שהוצגה בתחילת השנה בתערכת CES 2018.

המסכים שהושקו הם מסדרות ה-Quantum Dot ו-Premium UHD, התומכים ברזולוציית 4K ו-+HDR לצד מגוון יכולות חכמות. בין היתר אפליקציית Smart Things מאפשרת לשלוט במוצרי הבית החכם של סמסונג באמצעות פקודה קולית המועברת בשלט – הפעלת המזגן מרחוק, לצפות במצלמות האבטחה או אפילו לשלוט במכונת הכביסה.

ישנה קישוריות בין הטלפון החכם לטלוויזיה המאפשר הזרמה של תכנים, צפייה בתמונות ועוד וניתן גם להשתמש באפליקציית SeeColors לכיול והתאמות הצבע בהתאם לצורך. ישנן אפליקציות מובנות בטלוויזיה כמו Spotify ו-Deezer, פייסבוק ועוד.

בסדרות ה-QLED סמסונג הציגה שיפור של הכבל האופטי הדקיק המשמש לחיבור בודד בין הטלוויזיה לקופסת החיבורים המכונה One Invisible Connection. עד כה הכבל העביר נתונים של אודיו/וידאו במהירות גבוהה, אך בדגמים החדשים הוא מכיל בתוכו גם את החיבור החשמלי. באמצעות הכבל, ניתן לשים את קופסת החיבורים הרחק מהטלוויזיה עד למרחק של 15 מטר.

קובי בש, מנהל חטיבת האלקטרוניקה הצרכנית, בסמסונג ישראל: "קו הטלוויזיות שלנו לשנת 2018 הוא החדשני והמתוחכם ביותר שהשקנו עד כה ומותאם בדיוק עבורם. הוא תוכנן עבור הצרכנים המעוניינים לחוות את איכות הצפייה המתקדמת ביותר, ולקהלים המעריכים אסתטיקה בחלל שבו הם מתגוררים. לראשונה בישראל סמסונג תשלב פונקציות מעולם ה-IOT במגוון מוצרים שיאפשרו לחובבי הטכנולוגיה לחוות את העתיד הטכנולוגי המתהווה שסמסונג ממשיכה להוביל. אנו נרגשים מהחוויה המצפה לצרכנים עם קו הטלוויזיות החדש, המעניק להם את חווית הצפיה האולטימטיבית בביתם הפרטי".

סמליין, היבואנית הרשמית של טלוויזיות סמסונג בישראל, צפויה לייבא דגמי טלוויזיות בעלות מסכים גדולים במיוחד. קו הטלוויזיות של סמסונג ל-2018 כולל ליין סדרות רחב QLED, Premium UHD, UHD ו-Ultra-Size, ובמגוון גדלים. ליין הדגמים של 2018 כוללים מסכים שטוחים וקעורים בעיצוב דק במיוחד.

המחירים: החל מ-7,590 שקלים לדגם 55 אינץ' QE55Q7FN ועד 26,990 שקלים לדגם QE75Q9FN בגודל 75 אינץ'.