יש עוד כ-3 חודשים לפחות עד ההכרזה על ה-Galaxy S11 (גלקסי אס 11), אבל תמונות הדמיה ראשונות עלו לרשת המציגות את העיצוב החדש של המכשיר.

עדכון: ייתכן כי התמונות שהודלפו אלה כלל של Galaxy S11e, הדגם המעט יותר מוזל של סמסונג שנועד להתחרות אל מול ה-iPhone 11. כאן לעומת זאת סמסונג כן תציע מערך צילום מחוזק בהשוואה לאפל וכן מפרט מתקדם. תמונות נוספות לצד סרטון 360 מעלות והכתבה המקורית בהמשך.

Meet the Galaxy S11e, Samsung's triple-camera iPhone 11 rival

לפי התמונות שנוצרו על ידי המדליף המוכר OnLeaks, נראה כי סמסונג (Samsung) מצטרפת לאפל (Apple) וגוגל (Google) בכל הקשור לטרנד ההעיצוב המלבני הבולט מאחור עבור מערך המצלמות. OnLeaks טוען כי בעוד שלא מדובר בתמונות רשמיות, כך על פי הדיווחים וההדלפות שהתקבלו עד כה אמור להיראות ה-Galaxy S11.

העיצוב הכללי של המכשיר מזכיר למדי את הדגם האחרון בסדרה של החברה, ה-Galaxy Note 10, בעיקר בחלקו הקדמי. המסגרת המתכתית, השוליים הדקיקים והמסך הגולש לצדדים לצד חריר המצלמה במרכז. מאחור לעומת זאת סמסונג סידרה את מערך הצילום בעיצוב מלבני המובלט במעט. המערך כולל לא פחות מ-5 חיישנים, כאשר לפי הדיווחים החיישן הראשי הוא 108 מגה-פיקסל וזום אופטי x10.

מלבד זאת, Galaxy S11 יכלול את שבב Snapdragon 865 או את מקבילו בסדרת ה-Exynos וכן מסך בתדר רענון גבוה של 120 הרץ, אם כי טרם הדברים נסגרו סופית.

קרא עוד:  מכשירי הדגל של וואווי יגיעו לאירופה בשבוע הבא - ללא האפליקציות של גוגל

הערכות כי סמסונג תכריז על Galaxy S11 בחודש פברואר, לקראת תערוכת MWC 2020.