סמסונג (Samsung) אמנם מאוד גאה במסכי ה-AMOLED שלה, אבל היא טרם הציגה אחד עם קצב רענון גבוה כפי שהשיקו השנה מספר יצרניות לעולם הגיימינג. דיווח חדש מציג כי החברה מתוכננת לעשות כן, לפחות בכל הקשור בצד התוכנה.

לפי מדליף הטוויטר אייס יוניברס בעדכון הבטא האחרון של One UI 2.0 מצוין במפורש במסכי ההגדרות האפשרות למעבר בין קצב רענון של 60 הרץ ל-120 הרץ. האפשרות נמצאה בתוך הגדרות המערכת, המאפשרת לעבור בין המצבים בלחיצת כפתור, בדומה לאפשרות המוצעת במכשירי ה-Pixel 4.

ההגדרה נמצאה בתוך גרסת הבטא שהושקה עבור Galaxy Note 9, אולם מכיוון שמסך המכשיר אינו תומך ב-120 הרץ, לפחות לא באופן רשמי, האפשרות מוסתרת מעיני המשתמש ולא אפשרית לשינוי. זו הסיבה כי ההערכות גורסות שסמסונג תציע מסך AMOLED בקצב רענון גבוה כבר במכשיר הדגל הבא שלה, Galaxy S11.

עם זאת, ייתכן כי מדובר בהכנה כללית לממשק המשתמש כדי להכין את הקרקע אולי לדגם שיגיע במהלך שנה הבאה, בין אם זה עבור אחד ממכשירי הדגל או אולי דגם ייעודי לתחום הגיימינג, כפי שעשו מספר חברות שונות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.