פרטנר הודיעה כי השלימה את ההיערכות הטכנית לתמיכה בסים אלקטרוני (eSim). היא מתכוונת להשיק את השירות במהלך יוני הקרוב, לצד ההשקה הישראלית הרשמית של הדור הנוכחי של Apple Watch התומך בטכנולוגיה. עם סים אלקטרוני יכול השעון לתפקד כיחידה עצמאית לצורך שיחות, האזנה למוזיקה והפעלת אפליקציות, ללא צורך בחיבור ל-iPhone.

לקראת ההשקה, הקימה החברה אתר ייעודי ובו ניתנת האפשרות להירשם מראש לרכישת השעון. בחברה מבטיחים הטבות ייחודיות ללקוחות הראשונים, בהן שימוש בכרטיס הסים האלקטרוני ללא עלות נוספת למנויי תכניות Partner More, וחצי שנה ללא עלות נוספת על שימוש ב-eSim לכלל לקוחות הסלולר של פרטנר. "אפל תשיק בישראל את השעון החדש בחודש הבא, ופרטנר ערוכה לתמיכה ב-eSim מהיום הראשון", אמר רז ברטוב, סמנכ״ל הטכנולוגיות של החברה.

פרטנר מצטרפת לרשת פלאפון, שהכריזה כבר בחודש פברואר האחרון על מוכנותה להשקת שירות סים אלקטרוני. בדומה לפרטנר, גם ברשת פלאפון נראה כי בשלב זה יוצע השירות אך ורק בעבור שעונים חכמים, למרות שיש כבר מספר טלפונים חכם, לרבות ה-iPhone, שכבר תומכים בכך. אולם בניגוד לפלאפון, שהתייחסה בעת ההכרזה בפברואר גם לשעונים חכמים מתוצרת סמסונג (Samsung), הכרזתה של פרטנר מתמקדת ב-Apple Watch ובחברה כלל לא מציינים שעונים מתחרים.