פלאפון הודיעה הבוקר על השקת דור שני לשירותי 'האינטרנט של הדברים' שלה עם חידוש בדמות תמיכה בתקן eSIM (ר"ת embedded Subscriber Identity Module) החדש, שיאפשר ללקוחות לחבר מכשירים חכמים לרשת דרך אפליקציה, ללא צורך בהזמנת סים מחברת התקשורת הרצויה.

המוצרים הראשונים שתמכור פלאפון עם תמיכה ב-eSIM הם Apple Watch 4 של אפל (Apple) ו-Galaxy Watch של סמסונג (Samsung). ניתן להזמין אותם החל מהיום ובפועל הם יגיעו בחודשים הקרובים. לקוחות שיקבלו את השעונים יוכלו לחבר אותם לרשת פלאפון דרך אפליקציית הרשמה שדומה לחנות מקוונת, לבצע שיחות ולקבל הודעות במספר הטלפון הרגיל שלהם מבלי שהטלפון עצמו יהיה מחובר לשעון בבלוטות'. המחיר: החל מ-2,199 שקלים.

כמו כן, השיקה החברה את הדור השני של שירות Pelephone Car, הכולל התראות חדשות וספרים קוליים, במחיר של החל מ-25.90 שקלים לחודש, ואת שירות Pelephone Finder – שבבי GPS למעקב אחר מיקומם של פריטי רכוש יקרים, החל מחיות מחמד ועד אופניים ומזוודות, במחיר של החל מ-16.90 שקלים לחודש.

שירות נוסף, Pelephone IoT in a Box , מיועד לעסקים קטנים ויציע פתרונות חיבור של חיישנים וכדומה באמצעות מעין שוק מקוון, במחיר של החל מ-49.90 שקל לחודש.

לפי סקר שנערך על ידי IPSOS עבור פלאפון בתחילת החודש, עד 2022 יהיו בישראל כ-40 מיליון מכשירים מחוברים – 22 מיליון בקרב צרכנים, 12 מיליון בארגונים גדולים ו-6 מיליון בעסקים קטנים ובינוניים. בנוסף, מחצית הישראלים הביעו עניין גדול ברכישת שעון eSIM, והחברה מעריכה שתוך שנתיים יהיו כאן כחצי מיליון שעונים כאלה.