עוד לא חלפו שבועיים מאז ההכרזה הרשמית על ה-OnePlus 7T Pro, וברשת כבר מופיעות תמונות ראשונות של מכשיר הדגל הבא מבית היצרנית, ה-OnePlus 8 Pro שלא צפוי להגיע לחנויות עד אמצע 2020, המצטרף ל-OnePlus 8 שכבר הודלף. אם להסתמך על התמונות, הרי שוואן פלוס חוזרת למגרעת בדמות חריר בפינת המסך עבור מצלמת הסלפי ומוותרת על מנגנון המכאני לשליפת המצלמה של דגם ה-OnePlus 7 Pro, בדומה למכשירי הדגל האחרונים מבית סמסונג (Samsung).

בצידו האחורי של OnePlus 8 Pro אפשר להבחין במערך צילום הכולל שלוש עדשות, בהן עדשת עומק לצורך צילום תמונות פורטרט איכותיות יותר. לפי הדיווחים, גודל המסך יעמוד על 6.65 אינץ', ובתמונות שהודלפו אפשר לראות את כל החיבורים והכפתורים הרגילים מדגמי OnePlus האחרונים: כניסת USB-C, חריץ לכרטיסי סים, כפתורים לשליטה בעוצמת השמע, הפעלה וכיבוי, ומעבר מהיר בין מצב שקט לצלצול.

רזולוציית המסך טרם נחשפה, אולם על פי הדיווח מדובר במסך בקצב רענון של 90 הרץ, לא הפתעה גדולה בהתחשב בכך שכעת כל דגמיה של OnePlus (למעט ה-OnePlus 7 המקורי) כוללים מסך שכזה. כזכור, דגמי ה-OnePlus 7 וה-OnePlus 7 Pro נחשפו בחודש מאי 2019, כך שהצפי הוא כי ממשיכי דרכם יוכרזו בחודש מאי של השנה הבאה.

עוד בנושא: