זה היה רק בשבוע שעבר שוואן פלוס (OnePlus) הכריזה בשבוע שעבר על OnePlus 7T, אבל עוד לפני שכלל הוא זמין למכירה, נראה כי כבר אפשר לדעת איך ייראה ממשיכו, ה-OnePlus 8: ההדלפה המפתיעה שהגיעה מ-CashKaro ו-OnLeaks, מציגה תמונות הדמיה של הדגם העתידי שיגיע רק ב-2020.

כפי שעשתה עם OnePlus 7T והביאה לו את חלק מהתכונות של דגם ה-Pro, נראה שוואן פלוס תעשה זאת גם הפעם עם OnePlus 8 שיקבל מאפיינים דומים, לפחות ברמה העיצובית. כך ניתן להבחין כי המסך יהיה קמור לצדדים, דבר שהיה עד כה בלעדי לדגם ה-Pro ומה שהיווה בידול בולט מהדגם הרגיל. עם זאת, למרות כי המסך מלא מקצה לקצה, את המצלמה הקדמית הותרה בדמות חריר קטן בצד שמאל בחלק העליון.

ONEPLUS 8

דמיון נוסף אפשר לראות בסידור מערך הצילום המציב את שלושת העדשות מלמעלה למטה, וזאת בניגוד ל-7T בו הם מסודרים לרוחב בתוך עיגול הבולט במעט מגוף המכשיר.

שאר המפרט של OnePlus 8T טרם נחשף במלואו. הערכות הן כי הוא יגיע עם שבב הדור הבא של קוואלקום (Qualcomm), ה-Snapragon 865 לצד זיכרון עבודה של 8 גיגה-בייט ואחסון פנימי של 128 גיגה-בייט, זאת לפחות לדגם הבסיסי. גודלו של המסך יישאר זהה (6.5-6.7 אינץ'), וכן הוא יציע לראשונה גם אפשרות לטעינה אלחוטית, דבר שלא היה עוד במכשיריה של החברה.

ONEPLUS 8


-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.