וואן פלוס (OnePlus) הכריזה על ה-OnePlus 7T, דגם משודרג ל-OnePlus 7 הכולל שיפורים נרחבים למדי שמצמצמים מאוד את הפער בינו ובין דגם ה-OnePlus 7 Pro. בהתאם לשמועות הרבות, מצויד המכשיר במסך בגודל 6.55 אינץ' ובקצב רענון של 90 הרץ, עם סורק טביעות אצבע מוטמע.

OnePlus 7T comes with a triple camera, 90Hz screen and S855+ chipset

המגרעת אומנם נותרה במקומה, אך כמעט ברוב הבחינות מדובר במסך איכותי בדיוק כמו זה של הדגם הבכיר. כך הוא מסוג Fluid AMOLED עם בהירות של 1000nits (לעומת 800nits ב-Pro), ביחס תצוגה של 20:9 עם תמיכה ב-HDR Plus, המספק קשת צבעים רחבה בתכנים מותאמים. עם זאת, הרזולוציה נותרה +Full HD במקום Quad HD בדגם ה-Pro.

בנוסף, מערך הצילום של OnePlus 7T מורכב משלוש עדשות: חיישן ראשי של 48 מגה-פיקסל, חיישן 16 מגה-פיקסל בעל זווית רחבה וחיישן נוסף בעל זום אופטי x2. העדשות מסודרות במעין מעגל בצידו האחורי של המכשיר, עיצוב שאותו החברה כבר חשפה מראש. המערך החדש מצטיין לטענת החברה בצילומים בשעות החשכה, בצילומי פורטרט ריאליסטיים, וגם במצב "סופר יציב" (Super Stable Mode) העושה שימוש בג'ירוסקופ לצורך סינון רעידות וייצוב התמונה הן בצילום וידאו והן בצילום תמונות בודדות.

שאר המפרט כולל שבב Snapdragon 855 Plus של קוואלקום (Qualcomm), סוללה 3,800 מיליאמפר/שעה עם תמיכה בטעינה מהירה Warp Charge 30T המהירה יותר ב-23 אחוזים מהדגמים הקודמים, מנוע רטט משופר, רמקולים סטריאופוניים חזקים יותר, וגם מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסתה העדכנית ביותר (אנדרואיד 10), שיצאה רק בתחילת החודש הנוכחי למכשירי הפיקסל של גוגל (Google).

מחירו של OnePlus 7T עומד על 599 דולרים לדגם המצויד ב-8 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט לאחסון קבצים ויש גם דגם עם אחסון של 256 גיגה-בייט.