כחודש לאחר שהוכרז בתערוכת הסלולר בברצלונה לצידו של מכשיר הדגל החדש מבית סמסונג, חברת טאצ' גרופ, יבואנית מוצרי HTC בישראל, החלה בקבלת הזמנות למכשיר הדגל החדש של היצרנית הטיוואנית ברשת באג במחיר של 3,999 ש"ח.

מכשיר ה-One M9, אשר דומה למדי למכשיר הדגל הקודם של היצרנית, ה-M8, מכיל גודל מסך זהה הנמדד ב-5 אינץ' וברזולוציה של 1080p. השינוי העיקרי מסתתר תחת מכסה המנוע, שם ביצעה החברה מקצה שיפורים נרחב: בנוסף לשבב ה-Snapdragon 810 מתומן הליבות הפועל בתדר 2 ו-1.5 ג'יגה-הרץ בחלוקה ל-4 + 4 ליבות, ציידה החברה את המכשיר בזיכרון עבודה של 3 ג'יגה הרץ בתוספת זיכרון אחסון 32 ג'יגה-בייט הניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון סטנדרטי.

גם בגזרת המצלמה שאשתקד לא זכתה לביקורות חיוביות במיוחד, ביצעה HTC שינויים מהותים. כעת, ניתן לצלם באיכות מקסימלית של 20 מגה-פיקסל, הודות לחיישן מבית טושיבה. חובבי תמונות הסלפי לעומת זאת, יאלצו להסתפק ב-4 מגה-פיקסל במצלמה הקדמית, אך זו בטכנולוגיית ה-UltraPixel. בנוסף, שיפרה HTC גם את מנגנון האודיו והשמע במכשיר ושילבה גם את טכנולוגיית ה-Boom Sound, כשהפעם ניתן יהיה להזרים את המוזיקה לרמקולים ומערכות התומכים בהזרמה החוצה.

על הגוף הגדל יחסית שנאמד בעובי של 9.6 מ"מ ובמשקל של 157 גרם, אחראית הסוללה שנפחה הוגדל עד לקיבולת של 2840 מילי-אמפר/שעה – מעט יותר מהדגם הקודם. כאמור, המכשיר זמין החל מהיום להזמנה מוקדמת ברשת באג בעלות של 3,999 ש"ח, כאשר הוא יגיע לרוכשים ב-12 לאפריל.

קרא עוד:  עיצוב ה-Pixel 4 XL דלף ולא בטוח שכולם יאהבו אותו

אל תפספסו

HTC One M9

ה-HTC One M9 הוא ממשיכו של ה-M8 שהוכרז בפברואר 2015. המכשיר זוכה לעיצוב זהה אך עם שדרוג קל במפרט הכולל מסך 5 אינץ' Full HD, שבב מרובע ליבות Snapdragon 810, זיכרון עבודה 3 ג'יגה-בייט, אחסון פנימי 32 ג'יגה-בייט עם אפשרות הרחבה, מצלמה משודרגת של 20 מגה פיקסל וסוללה בהספק של 2840mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.