הוט מובייל Hot Mobile

אתמול YouPhone, היום גולן טלקום וכעת הוט מובייל. החברה הזדרזה להשיק היום רשמית את הרשת החדשה שלה מוקדם מהצפוי ולא נתנה למחירים של גולן טלקום לזעזע את השוק לזמן רב. הוט מובייל משיקה מסלול ללא הגבלה במחיר של 89 שקל הכולל הודעות, שיחות וגלישה סלולרית. המחיר זול עוד יותר משל גולן טלקום אשר הציע הבוקר 99 שקל ללא הגבלה.

בנוסף, תציע הוט מובייל תוכנית “10 אגורות” למשתמשים קלים, ותגבה 10 אגורות בלבד לכל דקת שיחה, הודעה או מגה-בייט של גלישה וזאת ללא דמי מנוי חודשיים, כאשר כרטיס ה-SIM יימכר ברשת תמורת 39 שקלים והקידומת למספרים חדשים תהיה 053.

מהירות הגלישה ברשת החדשה תהיה הגבוהה ביותר מבין כל החברות ותעמוד על 42Mb לשנייה במקסימום כאשר בחבילה ללא הגבה הוט מתחייבים לספק מהירות מקסימלית עד לצריכת ה-3 ג’יגה בייט הראשונים ולאחר מכן המהירות יורדת ל-512Kb לשנייה. בחיבור למחשב או בשימושים אחרים המהירות תרד ל-64Kb לשנייה.

"החברה מתכבדת להודיע כי HOT MOBILE, מירס תקשורת, חברה בת בבעלות מלאה של החברה, תתחיל היום במכירת שירותי הסלולר המתקדמים ברשת GSM מדור 3.9" נאמר בהודעה.

הוט תאפשר הצטרפות באתר האינטרנט או דרך 43 מרכזי השירות והמכירה שיוקמו בתקופה הקורבה כשחלקן כבר פעילות. בניגוד לגולן טלקום, הוט מובייל תציע מכשירים ניידים למכירה במחיר זהה לכל הלקוחות דרך אתר האינטרנט של החברה או בנקודות המכירה. המחירים יקרים יותר ממחירי השוק החופשי, כך לדוגמה מכשיר הגלקסי אס 2 נמכר בעלות של 99 שקלים בחודש (3,564 סה”כ), Arc S במחיר של 80 שקלים בחודש (2,880 סה”כ) ועד לנוקיה C201 במחיר של 20 שקלים בחודש (720 סה”כ). עוד תציע הוט גם את ה-iPhone 4S 16GB במחיר 105 ₪ לחודש (במשך 36 חודשים) ודגם ה- iPhone 4 יימכר במחיר 95 ₪ לחודש (במשך 36 חודשים). בנוסף, תציע החברה גם את דגמי ה- iPhone 4S 32GB וה- 64GB במחירים 129 ₪ לחודש ו- 149 ₪ לחודש בהתאמה (למשך 36 חודשים).

קרא עוד:  תדליקו ת'אור: שאומי עובדת על טעינה באנרגיה סולארית

הוט מובייל היא חברת מירס לשעבר אשר תחליף את טכנולוגיית ה-iDEN המיושנת לרשת דור 3 מתקדמת ומהירה. כפי שדיווחנו כאן בחודש נובמבר האחרון, הרשת צפויה להתבסס על טכנולוגיית UMTS חדשה (דור 3.9) המסוגלת להגיע למהירויות הורדה של עד 84Mbps. התשתית החדשה עדיין לא פרוסה בכל הארץ (בהיקף של 300 אנטנות), ומירס חתמה על הסכם נדידה עם פלאפון לאזורים בהם טרם ישנו כיסוי מתאים.

-פרסומת-
מנווט בין העכבר למוצץ, מאסטר בפוטושופ ומבשל מטעמים להנאתו. צלם מיום היוולדו ("אל תקראו למצלמה בטלפון DSLR") וחושב שלא צריך להוציא יותר מ-1,500 שקל על סלולרי חדש‎.