חברות הסלולר יכולות לרשום להם עוד שם לתחרות: YouPhone. חברת הסלולר מקבוצת אלון היא המפעיל הווירטואלי השלישי בישראל שהחל לפעול ומציע מחיר שיחה נמוך מכולם: 18 אגורות לדקה. בדומה לרמי לוי ולהום סלולר, ישלמו המנויים ב-YouPhone דמי מנוי חודשיים על סך 18 שקלים, ועבור כל SMS ישלם המנוי 15 אגורות ומחיר דומה למגה-בייט של גלישה.

דקות חינם
אך כאן זה לא נגמר שכן בבעלות קבוצת אלון היא רשת הסופרמרקטים “מגה” ותחנות הדלק דור-אלון ותציע לצרכנים הרוכשים במגה ולמתדלקים בדור-אלון לקבל זיכוי עבור דקות השיחה שלהם ברשת YouPhone. כך עבור כל רכישה ב-100 שקל יקבל הלקוח 10 דקות זיכוי בחינם ברשת עד ל-200 דקות חינם סה”כ בחודש. אם נעשה את החשבון הממוצע בחודש של לקוח הרוכש בכ-800 שקלים מוצרים במגה ועוד מתדלק ב-600 שקלים בדור-אלון קיבלנו סה”כ 140 דקות ברשת בחינם.

בנוסף, YouPhone היא הראשונה להציע חבילת שיחות ידועה מראש מבין המפעילות הווירטואליות והמחירים: 65 שקל הכולל 200 דקות שיחה, 200 הודעות ו-200 מגה-בייט, חבילת 400 דקות, 400 הודעות ו-400 מגה-בייט ב-100 שקל וחבילת 700 דקות, 700 הודעות ו-2 גי'גה-בייט גלישה ב-180 שקל, והמחיר אינו כולל את התשלום החודשי על סך 18 שקל. עוד תציע YouPhone גם חבילות גלישה – 1 גי'גה-בייט ב-30 שקל או 5 ג'יגה-בייט ב-55 שקל.

החברה חתמה הסכם אירוח עם אורנג' ותציע גם מכשירים למכירה כמו האייפון, גלקסי אס, מכשירי סוני אריקסון, LG ונוקיה בעמדות המכירה בסניפי מגה ודור אלון שיחלו לפעול בחודשים הקרובים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.