פראיירים לא מתים, הם רק מתחלפים – "היום, הם מתים". אחרי המשפט הזה העביר מנכ"ל גולן טלקום, מיכאל גולן בן ה-33, לשקופית העלויות במצגת במסיבת העיתונאים שהתקיימה היום, ב', ה14 למאי, שהציגה את המחירים החדשים – חבילה בלתי מוגבלת ב-99 ש"ח, חבילת בסיס ב-9.99 ש"ח, ללא אותיות קטנות.

ללא אותיות קטנות
החברה תתחיל לספק שירות החל מהיום בצהריים כאשר הנפקה של סים בקידומת החדשה (058) יעשה דרך האתר של גולן טלקום, הזמין ב-6 שפות (‫עברית, רוסית, אנגלית, ערבית, ספרדית וצרפתית‬). עלות ראשונית של הסים היא כ-40 שקל, כשהכרטיס יגיע בדואר. ללקוחות יוצעו שתי עסקאות –  99 ש"ח ללא הגבלה של שיחות, הודעות (SMS) וגלישה (עם הגבלת מהירות אפשרית אחרי שימוש של כ2GB תעבורה), כולל שיחות למספרים נייחים במספר מדינות בחו"ל*. בשימוש בסלולרי בחו"ל לא יצריך סידור חבילה או שימוש בשירותי SIM של המכשיר. תעריף בחו"ל הוא 35 אגורות לדקת שיחה באירופה** ו-99 אגורות לשיחה בארה"ב-אוסטרליה-ניו-זילנד. העסקה השנייה, תהיה בפעם הראשונה בשוק התקשורת בישראל חבילת בסיס אמיתית ללא התחייבות ודמי שקר כלשהו – 9.90 ש"ח ל-60 דקות שיחה, 60 הודעות, ו-10 מגה לגלישה עם תעריפים נמוכים לחריגה: 19 אגורות לדקת שיחה ו-9 אגורות להודעה מגה גלישה.

במהלך מסיבת העיתונאים (שהסתיימה ללא מתן זכות דיבור לקהל בשביל שאלות), המנכ"ל הצעיר, ששקופית אחר שקופית הציג כיצד הוא מתכנן לשבור את שוק הסלולר הישראלי, וקצר תשואות רמות מהקהל. בין אם התשואות הגיעו מהעיתונאים הרבים, או מעובדי חברת גולן טלקום הצעירה, היה אפשר להרגיש את ההתרגשות באוויר. המצגת, וגם הסרטון שהגיע לפניה, השתמשו במוטיב של המחאה החברתית, של דרישה לצדק. גולן טלקום רוצים להציג צדק תקשורתי.  החברה הקימה את הרשת בצורה עצמאית ועד שתסיים לפרוס אותה בכל הארץ היא תתארח על תשתיות של מפעילות אחרות.

קרא עוד:  וואווי מפתחת טלפון עם חיישן טביעות אצבע מתחת למסך LCD

*‫אוסטריה, בלגיה, צרפת, גרמניה, יוון, הונגריה, איטליה, הולנד, פולין, פורטוגל, ספרד‬, ‫שוודיה, בריטניה, אוסטרליה, אירלנד, לוקסמבורג, ניו זילנד, שוויץ, ארצות הברית‬, ‫דרום אפריקה, טורקיה, סינגפור, קנדה, סין, הונג קונג, טייוואן, ארגנטינה, הוואי‬, ‫וותיקן‬

** – ‫אוסטריה, בלגיה, צ'כיה, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, יוון, הונגריה, איסלנד, איטליה‬, ‫לטביה, הולנד, פולין, פורטוגל, רומניה, ספרד, שוודיה, בריטניה‬

-פרסומת-
זהו הפרופיל האישי שלי, והוא יכול לשמש לי כבמה להלל את עצמי ולספר על עצמי סיפורי אלף לילה ולילה... אבל אין הנחתום מעיד על עיסתו, לכן, אצטט את גדולי האומה:"יש איזה רועי אחירון מטומטם מעצבן באתר TGSPOT..." (אריק, טרול, פיקסלים על פורום, 2011)ובנימה רצינית, טכנולוג, כותב להנאתי, גם מצלם (לפעמים).