זה כבר לא אמור להפתיע אף אחד: "משחקי הכס" שוב ניצבת בראש רשימת ההורדות הפיראטיות באמצעות פלטפורמת ביטורנט (BitTorrent), כך מסכם אתר TorrentFreak. זו השנה השישית ברציפות שהסדרה נחשבת לפופולרית ביותר באתרי ההורדות, וזאת במקביל לעליה ברייטינג של העונה השביעית למרות שלל הדלפות ופריצות לשרתי HBO שהתרחשו במהלכה.

הפרק המשותף ביותר באמצעות הטורנט היה הפרק השביעי והאחרון בעונה, שברגע השיא שלו זכה ל-400 אלף משתמשים שמורידים ומעלים אותו בו זמנית, על גבי שלל קבצי טורנט שונים. יחד עם זאת, האתר כמובן מסכם רק נתונים של הורדות באמצעות הטורנט לא כולל צפיות ישירות או הזרמה באתרים ואפליקציות חוקיות, כך שהמספר הזה הוא כמובן גבוה הרבה יותר.

יחד עם זאת, זו ככל הנראה השנה האחרונה ברצף, שכן העונה השמינית והאחרונה של הסדרה לא צפויה להפציע לפחות עד שנת 2019, מה שמפנה את המקום הראשון בשנה הבאה לסדרה אחרת.

במקום השני, בדומה לשנה שעברה, ניצבת "המתים המהלכים", ובמקום השלישי נמצאת "הפלאש" שעלתה מקום אחד למעלה. במקום הרביעי "המפץ הגדול" שגם רושמת עליה, ואילו שלוש הסדרות שלאחר מכן הן חדשות לחלוטין בדירוג: סדרת האנימציה "ריק ומורטי" (מקום חמישי), העונה המחודשת של "נמלטים" (מקום שישי) והעונה הרביעית של "שרלוק" (מקום שביעי). שאר הסדרות ברשימה ("ויקינגים", "Suits" ו"החץ") היו שם גם הן בשנה שעברה.