ההאקרים שפרצו למחשבי רשת הטלוויזיה HBO, וכנראה שאף הדליפו בשבוע שעבר את הפרק הרביעי של 'משחקי הכס' לרשת, חוזרים לאיים על הרשת עם מקבץ חדש של מידע, ספוילרים וקבצים סודיים שקשורים לסדרה.

ההאקרים אף שחררו לרשת את התסריט המלא של הפרק החמישי של סדרת הלהיט שנכתב לפני כשנה, אבל כולל פירוט מדויק של העלילה. מעבר לכך חשפו ההאקרים את רשימת השחקנים המלאה של העונה, פירוט של אסטרטגיות השיווק של הסדרה, וגם קובץ שנקרא 'מפת הדרכים של משחקי הכס' אשר מפרט את התוכניות העתידיות של יוצרי הסדרה. כל הקבצים, טוענים ההאקרים, עודכנו לפני מספר חודשים בלבד.

בנוסף טוענים ההאקרים כי הם השיגו הודעות דואר של בכירי HBO, ביניהם של סגנית הנשיא של הרשת, לסלי כהן. בכדי להוכיח שהמידע נמצא בידם פרסמו ההאקרים צילומי מסך של כל התיקיות שברשותם, בהם ניתן לראות גם שמות של סדרות אחרות של HBO כמו למשל Ballers, 'חדר 104', 'בארי' ו-'The Deviant Ones'. בסך הכל, טוענים ההאקרים, יש ברשותם כ-1.5 טרה-בייט של מידע שהם השיגו משרתי HBO.

בנוסף צירפו ההאקרים למידע שהעלו לרשת את מכתב הכופר הראשון ששלחו למנכ"ל הרשת ריצ'רד פלפלר ובו הם דורשים כסף עבור שחרור הקבצים והסתרתם מן הציבור.