"משחקי הכס" (Game of Thrones) היא הסדרה המובילה במספר ההורדות ב-2016, זו השנה החמישית ברציפות. לאחריה, "המתים המהלכים" (The Walking Dead) גם כן נותרה במקום השני ובמקום השלישי נכנסה הסדרה החדשה והמבטיחה של HBO – "ווסטוורלד" (Westworld).

"למשחקי הכס יש את הכבוד להפוך לסדרת הטלוויזיה המורדת ביותר בביטורנט (BitTorrent) זו השנה החמישית ברציפות", אמרו ב-TorrentFreak והוסיפו כי בזמן שיא, מעל 350,000 איש הורידו את הפרקים במקביל. השנה הזו גם הוכיחה כי סדרות חדשות יכולות להתברג מהר מאוד לרשימה, כמו סדרת המדע הבדיוני ווסטוורלד שצברה פופולריות בתוך זמן קצר מאוד.

לדברי TorrentFreak, ישנו שינוי החל בחודשים האחרונים ומעבר של משתמשים לפלטפורמות שירותי הזרמת תוכן בתשלום, כך המספרים אינם מעידים על גדילת שוק ההורדות. כן מציינים כי הפיראטיים משפרים את איכות הוידאו ומסטנדרט של 480p ל-720p ו-1080p, זאת בזכות שיפור התשתיות והגדלת רוחב הפס.

שאר הסדרות ברשימה בסדר יורד: "הפלאש" (The Flash), "החץ" (Arrow), "המפץ הגדול" (The Big Bang Theory), "ויקינגס" (Vikings), "לוציפר" (Lucifer), "חליפות" (Suits), "המסע הגדול" (The Grand Tour).