השמועות על מכשיר ה-Galaxy S7 ממשיכות לזרום: לפי דיווח חדש שפורסם אתמול ב-Android Authority על ידי שי מזרחי, המכשיר הבא יהיה בעל מסך 5.2 אינץ׳, בעוד ש-Galaxy S7 Edge הבא יהיה מסך בעל 5.5 אינץ׳. זהו אינו המידע היחיד אשר הכה את הרשת, מידע אחרון שהודלף מציג את המידות של מכשיר הדגל הבא שהן 143 על 70.5 מ״מ – אשר זהות למידות מכשיר ה-Galaxy S6 הקודם.

השמועות החדשות טוענות כי סמסונג מתכננת לשחרר שלושה מכשירי Galaxy S7, אשר מסכיהם יהיו בגדלים של 5.1, 5.5 ו-6 אינץ׳. דגם ה-5.1 יהיה בעל מסך שטוח, ודגם ה-5.5 יקרא Galaxy S7 Edge, אשר בעל מסך גולש לצדדים כמו הדגם הנוכחי. שאלת השאלות כמובן מה עם הדגם האחרון ברשימה, הדגם בעל מסך ה-6 אינץ׳? ובכן, לפי המידע המדובר, הפאבלט יהיה זמין בשתי גרסאות: מסך שטוח ומסך מקומר.

כך נראה כי סמסונג מתכננת להכריז על לא פחות מארבע גרסאות לדור הבא, ובנוסף לכך את מכשיר ה-Galaxy Note 6 אשר יגיע מאוחר יותר השנה, כך שסה"כ החברה מתכננת להשיק 5 מכשירי דגל בשנת 2016, בהשוואה ל-4 אשר שחררה בשנה שעברה.

לפי דיווחים, צפוי שהמכשיר הבא של סמסונג לכלול מסך רגיש ללחיצה, עם שבב הSnapdragon 820, מסך ה-Super AMOLED אשר אופייני למכשיריה ברזולוציית Quad HD, גימור מתכתי, אפשרות להרחבת זיכרון ובעל כפתור בית פיזי עם טביעת אצבע. בנוסף להכל, מסתמן שהמכשיר הבא יגיע עם גרסת אנדרואיד החדשה – מרשמלו 6.0, אשר מותאם לממשק הטאץ׳ וויז של סמסונג כמובן.

קרא עוד:  אופו חשפה את Realme 3 Pro עם שיפורים בכל ההיבטים

Galaxy S7 צפוי להיות מוכרז בכנס ה-MWC הבא בסוף חודש פברואר 2016, כפי שעשתה החברה בשנים האחרונות, אלא אם כן היא תחליט להקדים את ההכרזה לחודש ינואר הקרוב.