מעט מוקדם מהצפוי אמנם, אבל גל השמועות בנוגע למכשיר הדגל הבא של חברת סמסונג (Samsung), ה-Galaxy S7, כבר מציף את הרשת. השמועה ראשונה שמגיעה מ-ETNews נוגעת לתאריך ההכרזה שלו, והיא טוענת כי בניגוד לשנים קודמות סמסונג לא תחכה עד פברואר-מרץ, אלא תחשוף את המכשיר החדש כבר בעוד שלושה חודשים, ב-19 בינואר.

בנוסף, טוענים ב-SamMobile, החברה תציג שוב שני מכשירים ביחד, אחד שנחשב למכשיר פרימיום והשני יהיה ככל הנראה גרסה משודרגת ל-S6 Edge, והם יקבלו את מספרי הייצור SM-G930 ו-SM-G935 בהתאמה. בדיווח אחר של Spec-wise נאמר כי ייתכן והמכשירים יכילו מעבדים שונים ונטען כי סמסונג תציג איתם גם את התשובה שלה ל-3D Touch הקיים ב-iPhone 6s, מחבר USB-C ומצלמה כפולה בעלת חיישן ברזולוציית 20 מגה-פיקסל.

שמועה אחרת שמגיעה מסין טוענת כי המכשירים יכילו רמקולים משודרגים של Sabre 9018AQ2M של ESS Technology שיציעו איכות סאונד משודרגת. אחרים טוענים כי המכשירים יכילו את מערכת העל-שבב Exynos 8890 ואת שבב Snapdragon 820 של קוואלקום. בנוגע לעיצוב, נשמעות טענות כי סמסונג תשלב הפעם בין זכוכית לבין גוף מתכתי שעשוי ממגנזיום. יחד יעם זאת, רצוי לקחת את כל הידיעות הללו בעירבון מוגבל – כולן עדיין בגדר שמועות בלבד.