דיווח של Wall Street Journal מעלה פרטים חדשים אודות מכשיר הדור הבא של סמסונג (Samsung), ה-Galaxy S7 (גלקסי אס 7) שצפוי להגיע בחודש מרץ הקרוב.

השינוי הגדול כפי הנראה הוא בראש ובראשונה המסך, שיכלול טכנולוגיה המסוגלת לזהות רמות שונות של לחיצה, כך מממשק המשתמש יאפשר לבצע פעולות נוספות על ידי לחיצה חזקה יותר כמו גישה מהירה לאפשרויות או ביצוע פעולות שונות, ממש בדומה לטכנולוגיית ה-3D Touch שבמכשירי ה-iPhone 6s של אפל וב-Mate S של וואווי.

עוד מתברר כי המכשיר יכלול יציאת USB C, חיבור חדש המחליף את microUSB שהולך והופך אט אט לסטנדרט בתעשייה, זאת בנוסף לטעינה מהירה שתבטיח 30 דקות בחיבור לחשמל שיספיק ליום שלם של עבודה.

חזרתו של כרטיס הזיכרון

אחת האפשרויות שנעלמה לה עם המעבר לעיצוב המתכתי ב-Galaxy S6 צפויה לשמחת רבים – לחזור. החברה מתכננת להוסיף חריץ להרחבת הזיכרון, microSD, אפשרות שכבר ניתן לראות כי היא קיימת בסדרת A המתכתית שהוכרזה החודש, כך שאין כל סיבה טכנית שזה לא יקרה.

בהמשך לדיווחים הקודמים, סמסונג מתכננת להשיק לא פחות מארבעה דגמים שונים למכשיר הדגל ומלבד Galaxy S7, צפויה החברה להשיק גם את דגם S7 Plus וכן את סדרת אדג' שיכללו את מכשירי Galaxy S7 Edge ו-Galaxy S7 Edge Plus, שינועו בין גדלים של 5.2 עד 6 אינץ'. לא ברור עוד האם טכנולוגיית הזיהוי רמות הלחיצה תוטמע בכלל הדגמים או שמא היא תגיע רק לדגמי הפרימיום.

קרא עוד:  משפחת Galaxy S20 ו-Galaxy Z Flip הושקו בישראל

ההכרזה הרשמית סביר כי תתרחש בתערוכת MWC 2016.