בזמן שסמסונג הודיעה, במפתיע יש לציין, כי מכשיר ה-Galaxy S3 בגרסתו הבינלאומית לא יקבל את עדכון האנדרואיד 4.4 KitKat, מגיעים אנשי קהילת הפיתוח ומוציאים גרסה משלהם.

חברי פורום המפתחים של XDA ביצעו התאמות רבות ושיחררו גרסה ראשונית עבור בעלי ה-Galaxy S3 עם עדכון לגרסת האנדרואיד 4.4.2. הרום מבוסס על שחרור רשמי של סמסונג לגרסת הנוט 2 (N7100) אשר הוא הותאם למכשיר וכולל את שלל היכולות האחרונות שמביאה המערכת לצד תיקוני באגים ושינויים של סמסונג.

העדכון מיועד למכשירים מדגם I9300 בלבד, וכי יש לציין שהוא עדיין אינו חף מתקלות. כך מצהיר המפתח כי ה-GPS אינו פועל, חיישנים שונים ובשל כך גם סיבוב המסך. כמובן שאין צורך לציין כי צריבת רום על מכשיר מסירה את האחריות וכן הפעולות מיועדות למשתמשים מבינים בלבד ועל אחריותם.

אז אם ברשותם Galaxy S3 ואתם ממש חייבים לעדכן לגרסת האנדרואיד האחרונה, מומלץ לעקוב אחר שחרורי הפיתוח ולהמתין עד אשר יתוקנו הבעיות, זאת במידה ולא חטפתם את סינדרום המוות הפתאומי (SDS). אפשרות נוספת היא הרום הנקי של CyanogenMod, אשר יצא לאחרונה בגרסת M6 הנחשבת יציבה יחסית.

וידאו: כך נראה העדכון על מכשיר ה-Galaxy S3

Samsung Galaxy S3

מכשיר ה-Galaxy S3 של סמסונג הוכרז במאי 2012. המכשיר מצויד במסך 4.8 אינץ' (720x1280), מבוסס על שבב מרובע ליבה עם 1GB של זיכרון RAM, מצלמה 8 מגה פיקסל וסוללת 2,100mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.