צוות רום ה-CyanogenMod הפופולרי ממשיך ברצף העדכונים החודשי שלו לגרסת האנדרואיד 4.4.2. אמש שוחרר גרסת CyanogenMod 11 M6, השישית במספר בהפצה החודשית שלה למגוון מכשירים הנחשבת לגרסה היציבה ביותר וכן הם הכריזו גם על מספר שינויים באופן העדכונים.

כבר לא גרסה ‘יציבה’
בהודעה שפורסמה בבלוג, הצוות החברה תמשיך במסורת של עדכוני סדרת ה-M, אולם מעתה, במקום לשחרר עדכון ‘יציב’ (Stable) בנפרד,  רק ישונה שם הגרסה ותתווסף המילה Stable במקום M. ואולם מבהירים ב-CyanogenMod כי למעשה, לא קיימת כל גרסה ‘יציבה’: “בדומה לגרסאות היציבות בעבר (או RC), שחרורי סדרת ה-M יהיו זהים רק ההבדלים הם בתדירות ההפצה ובשם. בעת שחרור גרסה חדשה אנחנו יכולים לבחור האם להסיר את תווית ה-‘M’ ולהעבירה לתווית ה’יציב’ אולם השימוש במילה ‘יציב’ הוא מופרך מיסודו – זה לא אומר כי הגרסה נקייה מבאגים או בעיות כלשהן.”

מגבירים את הקצב
כיום תהליך השחרור כולל את סדרת ה-M החודשים וגרסת ה-Nightly היומית המיועדת לחובבי הסיכונים. ב-CM מעוניינים לשחרר גרסאות יציבות יותר באופן מהיר מבעבר וכחלק מהשינויים ישוחרר עדכון יציב כל שבועיים (לערך) במקום כל 4 שבועות.

בין המכשירים שעודכנו לגרסת ה-M6 נמצא את ה-LG G2, Note 2, Nexus 4, HTC One, Galaxy S2,  ועוד.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.