השעון החכם הראשון של אפל הגיע מוקדם יותר החודש לרוכשים הראשונים, אולם ייקח לו עוד מעט זמן עד שיהיה זמין בחנויות. אם עדיין לא הזמנתם, כדאי שתכירו את שלל הדגמים השונים של השעון, ויש לא מעט שכאלה. אנחנו כאן כדי לעשות עבורכם סדר.

עוד בנושא

דומה מבפנים, שונה מבחוץ

נתחיל בעיקר: מחיר ה-Apple Watch מתחיל ב-350 דולרים ויכול להגיע לעשרות אלפי דולרים, אך מלבד שינויים קוסמטיים – מדובר באותו שעון בדיוק. לכל הדגמים יש זיכרון של 8 ג'יגה-בייט, כאשר המשתמש מוגבל ל-2 ג'יגה-בייט בלבד של מוזיקה ו-75 מגה-בייט בלבד של תמונות, ולכולם סוללה שתספיק ל-18 שעות שימוש. כל דגם של השעון מתחלק לשתי גרסאות: גרסת ה-32 מ"מ הקטנה יותר וגרסת ה-42 מ"מ הגדולה יותר, כאשר הגודל המצויין הינו רוחב הרצועה. בעלי אייפון המעוניינים לבחון כיצד כל גודל נראה על היד, יכולים להוריד את אפליקציית ה-Apple Store שזמינה להורדה מכאן. אחד היתרונות של ה-Apple Watch הוא שניתן להחליף את הרצועות, מה שהופך את כמות השילובים האפשריים לכמעט בלתי מוגבלת, אם כי לא כל רצועה תתאים לכל דגם ולכל גודל, ובטח שלא לכל יד. אל תדאגו, לאפל יש מדריך גם לזה.

קרא עוד:  ויש גם מהדורת Under Armour ל-Galaxy Watch Active 2

Apple Watch Sport

ההבדל בין 32 מ"מ ל-42 מ"מ

כפי שעולה משמו, ה-Apple Watch Sport מיועד לספורטאים שבקהל. הוא מיוצר מאלומיניום ומגיע עם רצועות שמיועדות לכושר: הן גמישות, נוחות וחסינות זיעה. ה-Apple Watch Sport הוא גם הדגם שהכי מתאים לצעירים: הוא לוקח את עצמו בקלות ולא נראה רשמי מידי, ומגיע עם רצועת ספורט בשלל צבעים. הוא גם השעון הזול יותר ומתאים לכאלו שעדיין לא בטוחים ב-Apple Watch ולא רוצים לבזבז ממיטב כספם על מכשיר שלא בטוח שיאהבו. במחיר של 349 דולרים לגרסת ה-32 מ"מ ו-399 דולרים לגרסת ה-42 מ"מ, ה-Apple Watch Sport הוא הדגם הזול ביותר, והבחירה הכדאית לאלו שרוצים לנסות את השעון מבלי לשלם יותר מידי.

Official-Apple-Watch-images

Apple Watch

הדגם האמצעי של ה-Apple Watch נקרא בעצם.. Apple Watch. רק Apple Watch, בלי המילה "Basic" או "Classic" שתעזור לנו להבדיל אותו מאחיו. כך או כך, ה-Watch הוא הדגם האמצעי במגוון השעונים ונמצא בין ב-Sport לבין ה-Watch Edition אליו נגיע בהמשך. מחירו ההתחלתי של דגם זה גבוה ב-200 דולרים מזה של דגם ה-Sport, כיוון שהוא מיוצר מפלדת אל-חלד במקום מאלומיניום, יש ספיר קריסטל שמכסה את המסך שלו, והגלגלת שלו מכוסה בגוון שחור נוצץ. אפל מדגישה שהחומרים מהם עשוי דגם ה-Watch הם חזקים יותר והוא אכן נראה נוצץ ועמיד יותר. מחיריו של דגם ה-Watch נעים בין 549 דולרים לבין 1,099 דולרים, והם משתנים בהתאם לגודל ולרצועה אותה נבחר. כן, הדגם הזול ביותר של ה-Watch אכן מגיע עם רצועות הספורט מה-Apple Watch Sport, אך השילוב של הרצועה הזולה והמראה היוקרתי של דגם ה-Watch נראה פחות מחמיא, בלשון המעטה.

קרא עוד:  במכירה מוקדמת: Amazfit GTR עם סוללה לחודש ב-140 דולרים

Apple Watch Edition

18 קראט של זהב

לאירוע החשיפה של ה-Apple Watch הוזמנו גם אנשים בולטים בתחום באופנה, וזו כנראה הסיבה: ה-Apple Watch Edition מיועד לתחום מוצרי היוקרה, אם כי מחיריו הופכים את רכישתו לבלתי אפשרית לצרכן הממוצע: החל מ-10,000 דולרים ועד ל-17,000 דולרים (שבע-עשרה. אלף. דולר.), לא סכום שכל אחד יכול להוציא. בשל מחירו, זהו לא מוצר שאפשר להזמין באינטרנט מבלי לראות ולנסות קודם, וזו בעיה בפני עצמה: ה-Apple Watch Edition יהיה זמין לתצוגה רק במספר חנויות מובחרות מצומצם מאוד ברחבי העולם. לפי הנתונים באתר של אפל, ה-Apple Watch Edition מיוצר מ-18 קראט של זהב, מה שמסביר את סוגיית המחיר. מחיריו של ה-Apple Watch Edition, כאמור, נעים בין 10,000 דולרים ל-17,000 דולרים והם משתנים בהתאם לגודל ולרצועה אותה נבחר. אם אתם נוהגים בפרארי, או אם במקרה קוראים לכם ביונסה, ה-Apple Watch Edition בשבילכם.