משחקים ואפליקציות ראשונות מתחילות לקבל תמיכה ב-Apple Watch, השעון החכם של Apple שהחל להגיע לרוכשים הראשונים לאחרונה.

בין המשחקים הראשונים שמקבלים תמיכה בשעון נמצא את FIFA 15 Ultimate Team ואת Real Racing 3. כפי שניתן לשער, לא ניתן יהיה לשחק ממש במשחק דרך השעון, אלא רק לבצע צעדים ניהוליים. ב-Fifa 15 לדוגמא, נוכל לקבל התראות ועדכונים לגביי מצב הקבוצה שלנו, וכן לנהל את החלפות השחקנים.גם Real Racing 3 מקבל תמיכה דומה בשעון החכם, כאשר נוכל לנהל את קבוצת הנהגים שלנו ולהורות להם להשתתף במירוצים שונים. אם הם ינצחו, נתוגמל בהתאם במשחק. העדכון של Real Racing 3 גם מביא את מסלול הנורבורגרינג (Nürburgring), אחד המסלולים המוכרים והמאתגרים בעולם, וכמה מכוניות חדשות של רנו (Renault).

בצד האפליקציות גם לא חסר: שאזם (Shazam) תאפשר לזהות את השיר המנוגן ישירות דרך השעון בלחיצה אחת. מיקרוסופט תביא את אלבומי התמונות המאוחסנים ב-OneDrive לצג השעון וניתן יהיה לסייר בין האלבומים, למחוק ועוד. פורשה (Porshe) עדכנה את אפליקציית השליטה מרחוק ותאפשר לבצע חלק מהפעולות דרך השעון כמו מידע בזמן אמת על הרכב, מצב הדלק, איתור המכונית מרחוק ועוד.

Porsche-Apple-Watch-App
לשלוט ברכב מרחוק

השעון שחדש של אפל מגיע בימים אלו ללקוחות שהזמינו אותו בהזמנה מוקדמת, והצפי הוא שהשעון לא יהיה זמין בחנויות בקרוב, אלא רק בחודש יוני.